Mont Modelleri

 

Turuncu KAban Modelleri

 

Kendini hissetiren soğuklar kapıya kadar dayandı. Havalar soğudu, yapraklar döküldü, yağışlar başladı. Ve tabi tüm bunlara nazaran moda dünyası da sonbahara girdi. Artık ceket, kaban, montların zamanı. Dolabınızı değiştirmenin zamanı.

 

 

Her zevkten insana hitap edecek oldukça çok dış giyim ürünü var. Pek çok marka kışlıkları piyasaya sürdü. Şimdi doğru alışveriş yapıp kışı şık geçirmenin zamanı. Bu kadar çok markanın bir çok ürünü var tabi. Doğal olarak kafa karışıklığı yaşanıyor. Çoğu kişinin aklında; bu sene hangi renkler moda? Sportif mi olsun klasik mi? Kaşe mi deri mi? Uzun mu kısa mı? derken bunun gibi bir sürü soru bulunuyor.

 

 

Aldığınız ürünün kaliteli olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Dış giyim ürünlerinde kalitenin farkı mutlaka hissedilir. Diğer dikkat etmeniz gerekenler biraz da sizin zevkinize bağlı.

 

 

Eğer sportif bir tarzınız var ise kısa ve tüylü şapkalı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunu yanı sıra; haki renginde ya da siyah renkte montlar da klasikleşmiş durumda. Ama bence aynı şeyleri kullanmaktansa farklı şeyler deneyip mavi, bordo gibi renkler kullanabilirsiniz. Bej gibi renklerle de hoş bir farklılık yakalayabilirsiniz. Panço tarzı da alternatif olabilir.

 

 

Ama siz bir klasik severseniz; kaşe montlara iyi bakın. Çünkü bu sene şimdiden oldukça güzel modeller, renkler çıkmış durumda. Örgü görünümlü olan, ya da içinde bir kaç biribirine uyumlu renkleri bulunduran kaşe montlar bu sene moda olmuş durumda. Kahveler ve kremler bir araya geliyor araya ise turuncular kırmızılar giriyor. Önünde ise klasik düğme yerine kullanılan kanca şeklinde ki düğmeler oldukça farklı bir tarz ve görünüm oluşturuyor.

 

 

Geyik desenleri ise bu senenin ayrı bir vazgeçilmezi. Kalın uzun örgü hırkalarda kullanılan bu desen çocukluk yıllarımı hatırlatıyor bana. Anneannelerimiz de bizlere bu tip şeyler örerdi. Şimdi onları modern bir çizgide hoş kombinlerle görmek çok güzel. Kışla oldukça uyumlu bir görüntü yakalayan bu hırkalardan bir tane mutlaka alın.  🙂

 

0 thoughts on “Mont Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir