2014 Bayan Bluz Modelleri

wpid-2014-07-22-22-55-44.png

Bu yaz öne çıkan bluz modelleri arasında yakası işli ve tül kumaşlı modelleri sıklıkla görmekteyiz. Bu modelleri ister iş yaşamınızda ister özel hayatınızda ister bir mezuniyet gecesinde isterseniz de eğlence ortamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz çünkü her ortama uyabilecek şıklıkta olan bluzlar her bayanın dolabında olabilecek siyah elbise kadar zor zamanlarınızda imdadınıza yetişecek ve şıklığınıza güzelliğinize güzellik katacaktır.


Mavi beyaz çizgili fiyonk yakalı şifon bluz iş yasamınızda şıklığınızı gösterecek olan modellerden biridir.

Yaz aylarındaki düğünlerde gardırobunuzdaki kıyafetleri kombinleyerek düğün şıklığınızı yaratabilirsiniz. Örneğin uzaktan bir akrabanızın düğününe gideceksiniz. Gardırobunuzda yakası altın sarısı yavru ağzı renkli şifon bluz veya yakası boncuklu siyah bluzunuz veya yakası pullu beyaz bluzunuz ile pantolon veya etek tercihlerinizde kullanabilirsiniz.


Günlük tarza uygun olarak söyleyebileceğimiz bluz modelleri arasında bebe yaka modelleri ve gül baskılı bluz çeşitlerini rahatlıkla pantolon ve etek tercihlerinizde kullanabilirsiniz.

Pullu modelleri katılacağınız davet ve eğlencelerde yaz kış kullanabilirsiniz. Pullu bluz modelleri davet ve eğlence ortamlarında dikkatleri uzerinize çekmeyi sağlar ve göz kamaştırıcı bir etkiye sahip olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir