2014 bayan sandalet modelleri

Her sene olduğu gibi bu sene de sandaletlerde dolgu topuk ve parmak arası modellerini daha fazla görüyoruz. Bu senenin farkı modellerde taşların yoğun olarak kullanılması çiçek desenlerinin ve renk çeşitliliğinin fazla kullanıldığını görüyoruz. Yazın kumsalda mayonuz ve pareonuzun şıklığı, ayaklarınızın zarifligi sandaletlerinizle tamamlanacak. Bu modellerin icerisinde dört mevsim kullanabileceğiniz ve her ortama uyum sağlayabilecek dolabınızda mutlaka bulunması gereken sandalet modelleri mevcuttur. Örneğin çizgili, burnu açık topuklu ayakkabı modeli her zaman kullanabileceğiniz modeller arasındadır.

Yaz aksamları da gündüzleri kadar eğlencelidir. Bu eğlenceye katılmak icin şıklığınızı tamamlayacak sandalet modeli de önemlidir. Örneğin üstü altın sarısı pullu sandalet modeli uygun bir modeldir veya ince bantlı bilekten bağlamalı kelebekli topuklu sandalet de alternatifiniz olabilir.

Günlük gezmelerinizde dolgu topuklu modelleri ve parmak arası sandalet modellerini tercih edebilirsiniz çünkü bu modeller topuklu ayakkabılar gibi ayağınızı yormaz ve rahat etmenizi sağlar. Rahatça gezebilirsiniz.

image

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir