2014 Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinlik denilince akıllarımıza uçsuz bucaksız modeller geliyor. Elbette herkes her modeli sevmek zorunda değil ama özellikle modaya uygun giyinmek isteyenler sürekli araştırıyor ve hem modaya uyumlu hem de kendine en çok yakışanı bularak özel bir gelin olma hayalini kuruyor. Bu gelinlik modellerinin en başında ise 2014 yılında eğer bir kullanılacak gibi duran Fransız gelinlik modelleri geliyor. Özellikle bol bol dantelden yapılması bu gelinlikleri gelinlik yapan unsur oluyor.
Fransız gelinlik modelleri 2014 olarak dantel her alanına işlemiş gibi görünüyor. Bu yıl daha çok etek kısımlarında ve var ise sırt dekorunda bolca dantel kullanılıyor. Hem sırt dekoru yapılıyor hem de dantel ile yer yer kapatılarak daha hoş ve gizemli bir hale getiriliyor. Dolayısı ile de sizler daha gizemli ve daha ölçülü bir dekolte ile karşılaşmış oluyorsunuz.


Fransız gelinlik modellerinde aslında genel olarak kalite konuşur. Yani sıradan bir moda evine yaptırdığınızda istediğiniz görüntüyü yakalamayabilirsiniz. Özellikle danteli çok kaliteli olmalı ve gelinlik ile uyum sağlamalıdır. Bu anlamda kullanılacak Fransız gelinlik dantelini kendiniz seçebilirsiniz. Hepsi aynı kalitede olsa da farklı farklı desenler ile öne çıkacak ve hoşunuza giden tasarım ile hayat bulacaktır.
Fransız gelinlik modellerini satan ve özellikle ünlü modacıların elinden çıkan gelinlikleri ağırlıklı olarak Nişantaşı’nda mağazalarda bulabilirsiniz. Bütçe olarak çok daha yüksek olan bu modeller kendini uzaktan dahi belli edecektir. Sizler hem gösterişli hem de kaliteli bir gelinlik arıyorsanız ve ben dantel seviyorum diyorsanız bundan daha iyi bir seçenek herhâlde olamaz diye düşünüyoruz. Bu farkı özellikle üzerinizde gördüğünüzde çok daha mutlu olacak ve hayal ettiğiniz görüntüye çok ama çok yakın olduğunuzu göreceksiniz.
Fransız gelinlik tarzı isterseniz düz ve balık gelinlik modelinde olabileceği gibi çan etek ve prenses modellerinde yapılabilir. Burada sınırı belirleyecek olan sizsiniz ve eteğin kabarıklığı isteğinize göre şekillenir. Dolayısı ile de hem şık hem de özel olmak sandığınızdan çok daha kolay olacak ve size yakışan bir model ile herkesin woww diyeceği bir gelin olarak kalıyor olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir