2014 Sonbahar Modası Sırt Dekolteli Elbise Modelleri  

2014 sırt dekolteli kıyafetler bayanların tercih ettikleri abiyelerde kullanılan ve son yıllarda tişörtlere kadar gördüğünüz bir modeldir. Havaların soğuması ile birlikte günlük parçaların dışında özel gecelerde giymeniz için kullanılan bu detay oldukça şık ve iddialı modeller arasında yer almaktadır. Dantelden payete, tülden satene kadar işlenmiş elbiseler şıklık yakalamanıza yardımcı olacaktır. Sırt güzelliğine güvenen bayanlarda göreceğiniz cesur dekoltelere şaşırmamalısınız. Takı da bile sırt dekoltesi ön plana çıkmıştır. V dekolteler, derin yuvarlak dekolteler, pencere dekolteler, enseden aşağı kadar inen dekolteler kullanılmaya başlanmıştır. Pencere dekoltelerde askılı ya da kolsuz modeller daha çok kullanılmaktadır. Enseden bağlı aşağı kadar inen modellerde ise uzun kollu tercih edilmektedir. Dantel detaylar ve transparan görünümlü sırt dekolteleri abiyelere ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Dantel detayının kadınlara verdiği çekiciliği bu detayda kullanarak fark yaratan bir şıklık yakalamış olacaksınız.

screenshot0

Sırt Dekolteli Elbise Kombinleri

  • Siyah payetli ve uzun kollu bir elbise, v detaylı sırt dekoltesiyle asil ve şık olacaksınız.
  • Dantel detaylar bu sonbahar şık gecelerinizde ön plana çıkacaktır. Siyah üzerine tamamen dantel işlemeli ve kolları uzun yine dantel detaylı enseden düğmeli pencere dekolteli elbise ile harika ve şık olacaksınız.
  • Sırt dekoltesi transparan olan mürdüm rengi uzun elbiseniz ve transparan üzerine yine mürdüm rengi Fransız detaylı dantel işlemesiyle aşağı doğru sivrilen bu model sizi hayli iddialı ve şık yapacaktır.
  • Transparan kumaş üzerine sırtınıza parlak iplerle yapılan gül modellerinde de zarif ve tutkulu olacaksınız.
  • Uzun tamamen taşlı ön kısmı boğaza kadar kapalı olan ve kolları, sırtı transparan olan ayrıca bunun üzerine asimetrik olarak yapılan şık parlak taşlarla olan açık renkli elbiseniz çok ağır bir parça olup podyumlarda bile yürüyebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
  • İddialı kadınların seçtikleri bu modellerde hem mini elbise olarak hem de yoğun enseden kalça hizasına kadar inen elbiseler her bayanın cesaret edip giyeceği modeller olmayabilir. Vücut yapınız bu tür yoğun dekoltelere uygun ve düzgün yapıda olması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir