2014 Sonbahar Modası Uzun Etek Modelleri

                       2014 Sonbahar Modası Uzun Etek Modelleri

Uzun etek denince insanların aklına hep tesettür giyim geliyor. Tesettürlü bayanlar çok sıklıkla kullanmaktadır. Son dönemlerde tesettürlü veya tesettürsüz her bayanın tercih ettiği etekler; uzunundan kısasına, kalem eteklerden, kabarık eteklere, balık eteklere kadar birçok modelleri bulunmaktadır. Günlük hayatta eteği rahat ve şık duruşu ile sezonun favorileri arasına girecektir. İş hayatında da uzun kumaş etekler kullanılacaktır. Pileli eteklere ve kalem eteklere ilgi oldukça fazla olacaktır. Pileli etekler hem zarif hem de sadeliğe önem veren bayanların gardırobunda bulunacak modellerdir. Uzun etekler, kısa eteklere göre daha rahat ve kullanışlıdır. Çizgili uzun eteklerde hem bohem tarzını yansıtmış hem de şık bir görünüm vermektedir. Uzun yırtmaçlı etekleri, çizgili ya da düz şekilde bu sezon sıklıkla göreceksiniz. Çizgi detayları modern bir yapıya sahip olduğundan çokça tercih edilecektir. Kısa boylu insanların kurtarıcısı olabilen, uzun topuklularla ve uzun elbiseyle boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir.

ds

Uzun Etek Kombinleri

  • Üstünüze sade basit bir tişörtle ve uzun renkli eteğinizle seveceğiniz kombinlerdendir.
  • Uzun etek kombinlerini deri ceketlerle veya kot ceketlerle çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Hele kot ceketlerle harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Koyu yeşil kahve kemerli etek, basit bir beyaz badi, üzerinize kot ceket tamamında kahve renkte büyük çantanızla ve koyu kahve renkte gözlüklerinizle modern ve rahat bir kombin yapacaksınız.
  • Siyah derin yırtmaçlı bir etekle üzerinize şık bir bluz ve platform ayakkabılarınızla kendi tarzınıza şıklık katacaksınız.
  • Pileli uçuş uçuş renkli eteğinizle üzerinize dantel detaylı bir büstiyerinizle harika olacak, bu şekilde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz.
  • Mercan renginde tül detaylı etekle üstüne basit siyah askılı badi, elinizde mercan renkte büyük çanta, ayağınızda siyah sandaletleriniz, siyah bileklikler ve siyah gözlüklerle rahat ve spor bir kombin yapacaksınız.
  • Tesettürlü bir bayanın bir düğüne ya da nişana giderken;  kuyruklu dar bir etekle üstünüzü tamamlayan şık bir bluz ve tesettürünüzün minik taşlarla ve tül detaylarla süslenmesi sizi o mekânın en şık bayanı kılacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir