2014 Sonbahar Modası Ve Beyaz Pantolonlar

2014 Sonbahar Modası Ve Beyaz Pantolonlar

                Beyaz pantolonlar eskiden yaz mevsimi ile özdeşleştirilse de artık her mevsimde kullanılabilen parçalar haline gelmiştir. Görüntü bakımından çok hoş görülen beyaz pantolonların aslında çok riskli olduğunu da bilmeyen yoktur. Ama her modeli hem rahat hem de şık olduğundan tercihlerde her zaman vazgeçilmezdir. Bu yüzden beyaz pantolonlar çok uzun yıllar daha dolaplarınızın içini süslemeye, dolaplarınızda geniş yer kaplamaya devam edecektir.

Beyaz Pantolon Giyerken Dikkat Edilecekler

3

–          Beyaz pantolonlar bazen iç çamaşırınızı belli edebildiğinden mümkün oldukça beyaz iç çamaşırı tercih etmeniz gerekir.

–          Beyaz pantolonlar kiri çok çabuk belli eder. Bu yüzden beyaz pantolon giydiğiniz günler 2 kat daha dikkat etmeniz iyi olacaktır.

–          Özel günlerinizde iseniz mümkün olduğunca uzak durmanız gereken tek kıyafettir.

–          Beyaz pantolonların üzerine aynı renkte bluz ya da kazak giymeniz sizin görüntünüzü boğacağından çok fazla tercih etmeniz önerilmez.

–          Yemek yerken özellikle yağlı yemekleri tüketirken mutlaka dizlerinize peçete serin. Bir damla zeytinyağı damlaması bile o pantolonun sonu olabilmektedir.

–          Ütü konusunda çok sorunlu pantolon olabilmektedirler. Çok çabuk kırıklığı belli ederler. Bu yüzden her kullanımdan önce ütülemeniz gerekir.

Beyaz Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Beyaz pantolon neredeyse beyaz dışı bütün renklere uygun bir parçadır. Üzerine ne giyseniz kabul etme gibi bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden kombinlerde de çok fazla sorun yaratmamaktadır. Beyaz pantolonun üzerine siyah bir bluz giyebilirsiniz. Boynunuzu süsleyen beyaz kolyenizle siyah portföy çantanız sizi mutlu etmek için yeterli olacaktır. Sadece sizi mutlu etmekle kalmayıp herhangi bir davette ya da toplantı da şık görünmenizi de sağlar. Ayakkabılarınızı da ince topuklu siyah rugan ayakkabı seçebilirsiniz.

Günlük kullanımda beyaz pantolon kullanmak istiyorsanız bunun için dar bir pantolon seçebilirsiniz. Üzerine istediğiniz bir renkte tişört giyebilirsiniz. Takılarınızı ister tişörtün renginde isterseniz de beyaz seçmek size kalmış. Ayaklarınıza Converse tarzı renkli bir ayakkabı giyip bu ayakkabıyı yine renkli bir sırt çantasıyla tamamladığınızda gitiiğiniz her yerde gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir