2014 Sonbahar Modasında Bol Pantolon

2014 Sonbahar Modasında Bol Pantolon

                Bol pantolonlar birçok görünmesini istemediğimiz şeyi kapatmamızda yardımcıdır. Fazla kiloları göstermediği gibi açık kapalı herkes tarafından da kullanılabilmektedir. Etek pantolon olarak da anılan bu pantolonlar kombinlenme açısından ayrı bir rahatlık sunar. Çünkü pantolona göre hem spor olursunuz hem de klasik olursunuz.

bol-paca-pantolon-trendi-2013-2014-sonbahar-kis-9

Bol pantolonlar her anlamda kullanışlı olsalar da tek dezavantajları çok çabuk kırışabilmeleridir. Bu anlamda neredeyse her gün ütü isteyen bir kıyafettir. Eğer ütü yapmayı seven biri iseniz bu kadar farklı kullanım alanı olan bir pantolonu gözden çıkarmayacağınızı ve her gün yapılan ütüye rağmen sevebileceğinizi bilirsiniz.

Bol pantolonlar etek gibi de kullanıldıkları için işte, toplantıda, günlük hayatta, gezmelerde ve yolculukta kullanılabilir. Tamamen rahat bir pantolondur. Ayrıca çok hafif olmaları da giyilmek için başka bir neden oluşturmaktadırlar.

Bol Pantolon Kombinleri

                Bol pantolonlar son günlerde her renkte üretilebilmektedir. Öncelikle açıksanız buz mavisi bol pantolonunuzu yine flu bir renk olan açık sarı ile tamamlayın. Kıyafetlerinizde renk kullanmayı sevmekte iseniz bu bluzu açık pembe de yapabilirsiniz. Pantolon bol olduğu için daha çok üst kısmın dar olmasına dikkat edin. Böylece dengeyi yakalamış olursunuz. Saçlarınızı da düzenli toplayıp sade bir makyajla günlük kullanım için hazır olursunuz.

Kapalı bir bayansanız bol pantolonlar sizin için bulunmuş en büyük mucizedir. Çünkü bol pantolonlar sizin vücut hatlarınızı göstermediği gibi aynı zamanda etek gibi göründüğünden kullanmanız rahat olacaktır. Etekten başka bir şey giyemeyen bayanlarca da tercih edilmektedir. Çünkü rahatlığı bakımından eteği size aratmayacağından emin olabilirsiniz. Pantolonunuzu siyah seçin. Üzerine beyaz, uzun kollu, kolları dantelli bir bluz giyin ve eşarbınızı da siyah beyaz bağlayın. Bu şekilde istediğiniz her yere giderken hatta özel bir davette bile kullanabilirsiniz.

Eğer danteli eşarbınızda kullanacaksanız bluzunuz dümdüz ve desensiz olmalıdır. Göz zevkinizi bozmamak adına bunun dengesini çok iyi kurmanız gerekmektedir. Pantolonunuzda dantel detayları olmamasına özen gösterin. Çünkü bu detaylar hoş görünmediği gibi pantolonun havasını bozabiliyor ve pantolonun basitleşmesini büyük oranda sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir