2014 Sonbahar Modasında Renkli Kotlar

2014 Sonbahar Modasında Renkli Kotlar

Renkli kotlar son günlerde modaya katılan kıyafetlerdir. Giyildiğinde ve doğru kombin yapıldığında insanın içini açan bu pantolonlar neredeyse her renkte karşınıza çıkabilir. Kendisi gibi her renkle kombinlenen kotlar olabildiğince farklı renkleri bünyesinde barındırmalıdır. Çünkü ancak bu şekilde amacına ulaşmış olur. Ama kullandığınız renklerin kotun rengini geri plana atmaması önemli bir ayrıntıdır.

Renk insanın iç dünyasını yansıtır. İçinde hareketli, rengârenk bir dünya taşıyan bir kişinin zaten tek renk giyinmesi mümkün değildir. Bu renk bulaşıcı gibi her görene bulaşacak ve çevreniz sizin sayenizde daha canlı ve daha hareketli olacaktır.

Renkli kotlar kullanım açısından her alanda kullanılabilir. Hem pratiktir hem de kullanım alanının geniş olmasından dolayı çok fazla tercih nedenidir. Bu sayede deneme amaçlı piyasaya sürülen kotlar çok fazla çeşitlenmiştir.

697868821

Renkli Kot Kombinleri Nasıl Yapılır?

Renkli kotlar yukarıda belirtildiği gibi hemen hemen her renkle kombinlenebilir. Kırmızı renkteki kotunuzu üzerine krem rengi bir kazakla giyebilirsiniz. Boynunuza ince kırmızı bir kolye ve hazırsınız.

Zümrüt yeşili son günlerin vazgeçilmez rengidir. Rengi çok seven kişilerin dolabında mutlaka zümrüt yeşili bir parça bulunmaktadır. Siz zümrüt yeşilini kotunuzda kullanın. Üzerine de hardal sarısı bir kazak hiç de fena durmaz. Hele bir de bu kazak kemer üstü ise harika bir görüntü sunacaktır. Ama kemer takmayı unutmadan, hardal sarısı kemeri de takarak kullanmalısınız. Bu kombine birde zümrüt yeşili küpe takmaya ne dersiniz? Ve bu takıdan sonra da kombininiz sizi her yerde taşımaya hazırdır.

Bir arkadaşınızın doğum gününe katılacaksanız yine renkli kotlar size en büyük yardımı sağlayacaktır. Pudra pembesi bir kotu mavi, uzun kollu, şifon bir gömlekle tamamlayın. Altına mavi ayakkabılarınızı giyin. İsterseniz ayakkabılar pudra rengi de olabilir. Uzun kollu şifon gömlekte bileklik iyi durmayacağından yalnızca küpe ve pudra pembesi takılar kullanın. Makyajınızı uçuk pembe ve mavi tonlarında yaptırın ama rujunuz kesinlikle çok öne çıkmasın. Saçlarınızı da tercihe göre su dalgası ya da at kuyruğu yaptırmanız mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir