2014 Sonbaharda Keten Ceket Modelleri

Her renge ve modele uygun son moda keten ceketler ile şık bir görünüme ulaşmanız hiç de zor olmayacaktır. Keten kumaşları, oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu kaliteli kumaşa sahip olan ceketleri istediğiniz yerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Asimetrik kesimleri ile modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük giyimde şık görünmeyi seven kadınların da aynı şekilde geceye devam edebilecekleri keten ceketler, Jean pantolonlarla kombin yapıldığı takdirde ortaya tarz bir stil ortaya koymanız mümkün olacaktır. Yazın terletmeyen doğal keten kumaşlardan olan takım elbise ve keten olan ceketler zaten çok şık olacaktır. Keten takımlarda lacivert ve siyah garantili olacak, kırışıklığı belli etmeyecektir.

dss

Bayanlarda Keten Ceket Modelleri:

  • Bayanlarda da sıklıkla kullanılan keten modeli her şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Açık renk ceketler ya da açık renk keten takımlar yazın çok kullanışlı olup hem rahatlık hem de şıklık sunacaktır.
  • Krem rengi keten ceket, içine siyah gömlek ya da siyah atlet, altına Jean pantolonlarla ve siyah yuvarlak gözlüklerle spor bir görünüm vereceksiniz.
  • Keten elbiseler de çok kullanışlı olacak,  hem de rahatlık ve şıklık sunacaktır. Haki renkte önden düğme ve kemer detaylı dize kadar olan keten elbiselerle de harika olacaksınız.
  • Şık bir ortama bile giderken kırmızı bir keten ceket, içine siyah bir büstiyer ve hoş bir siyah pantolon ya da kalem etekle bu parçaları da keten kullanıp takım olarak da oluşturabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.
  • Renkli keten ceketler de çok güzel bir görünüm vermektedir. Mor, narçiçeği, mavi, beyaz ve haki renkler keten ceketlerde en çok kullanılan renklerdir. Kotlarla, şortlarla, eteklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Erkeklerde Keten Ceket Modelleri:

  • Erkeklerde de açık renkli ketenler sıklıkla kullanılan modeldir.
  • Özellikle açık mavi tonları erkeklere daha çok yakışmaktadır. Beyaz gömlek, beyaz pantolon ve açık mavi keten ceketle gayet şık olacaksınız.
  • Jean pantolon, beyaz tişört ve gri keten ceketle güzel ve kullanışlı bir kombin elde edebilirsiniz. Özellikle keten ceketleri kotlarla ya da yine keten pantolonlarla her renk ve modelde kombinleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir