2014 Sonbaharda Kırmızı Modası

2014 Sonbaharda Kırmızı Modası

Kırmızı renk asiliği ve çekiciliği simgeleyen bir renktir. Kırmızı renk kadınların biraz da olsa tutkunluğu olduğu bir renktir. Mutluluğu temsil eder. Her sezon olduğu gibi sezonda ve sonbaharda da elbiseler, pantolonlar, kabanlar sıkça karşımıza çıkacaktır.

dad

Kırmızı modasında Kıyafet Kombinleri

Kırmızı kombinleri yapmak her ne kadar zor olsa da taşımak önemlidir. Özellikle bu sonbahar ve kış sezonunda kırmızı kazaklar kendini sıklıkla gösterecek bordo renkte güzel bir çıkış gösterecektir. Çalışan bir kadın iseniz; kırmızı kombini hem özgüven hem iddialı hem çekicidir. Kırmızı renginin en can alıcı tonlarında bir gömlekle altına siyah dar bir kalem etekle harika bir izlenim bırakabilirsiniz. Özel gecelerde de gözler üzerinizde olabilir. Kırmızı mini bir elbiseyi, zümrüt yeşili ayakkabı ve aksesuarlarla harika bir kombin yapıp gecenin en iddialıları arasına girersiniz. Sonbahar ve kış için düşünecek olursak; siyah uzun kollu mini bir elbise üzerine kırmızı elbise boyunda bir kaban, altına ince topuk uzun çizmeler, siyah bir çanta ve kırmızı küpe veya kolyeyle sonbaharın trendleri arasında olacaksınız. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz gardırobunuzda mutlaka bulundurmanız gereken parçalardır.

s

Kırmızı Modasında Ayakkabı ve Çanta

Kırmızı çantalar genellikle siyah ayakkabılarla kombin edilir. Sade olmayı seven bayanlar içinse kırmızı çantayı bej bir ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Siyah sade şık bir elbiseyi kırmızı rugan veya deri ayakkabı kombinleriniz ayakkabılarla dikkat çekici bir hale gelmiş olursunuz veya kırmızı gayet iddialı bir elbiseyle sade ten rengi veya siyah ayakkabılarla kombinlemek mümkündür. Spor kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yandan askılı kırmızı bir çanta ile Jean pantolon ve siyah tişörtle siyah – kırmızı detaylı bir spor ayakkabılarınızla hem rahat hem şık olacaksınız.

Kırmızı Modasında Oje

Makyaj ürünlerimizin arasında fazlaca yer verdiğimiz malzemelerden biri de ojelerimizdir. Her kıyafete uyum sağlayan ve kurtarıcımız olan kırmızı oje bu sonbahar ve kışta tırnaklardan çıkarmayacaksınız. Yaz kış tercih edeceğiniz en can alıcı rengimizdir.

Kırmızı Modasında Ruj

Her kadının makyaj çantasında bulunan en zor anlarda bile görünüşünüzü anında değiştirebilirsiniz. Her tarza uyum sağlayan seksi bir renktir. Doğal görünümlü bir cilt makyajıyla ve buğulu bir göz makyajıyla tamamlanan ruj sizi asil kılacaktır. Özel gün ve gecelerde tercih edeceğiniz bu renk sayesinde tüm gözleri üzerinizde hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir