2015 En Şık Renkli Babet Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte babetler geri döndü. Düz tabanlı, rahat ve şık olmaları sebebiyle babetler sıklıkla tercih edilmektedir. Babet modelleri 2015 yılında çok sayıda çeşitlenmiştir. Özellikle uzun boylu gelinler için özel babet modelleri dahi üretilmiştir. Düz renkli, klasik babetlerin yanı sıra rengarenk birbirinden sevimli babet modelleri de bulunmaktadır.

Fiyonklu Babet Modelleri

Bu sezon fiyonkları aksesuar olarak babetten çantaya kadar birçok alanda görebilirsiniz. Renkli, üzerinde benekleri olan fiyonklarla süslenmiş klasik bir babet gayet şık olacaktır.

2015-Yaz-Babet-Modelleri

Taşlardan Gelen Parıltı

Babetlerin artık düğün, sünnet gibi önemli organizasyon ve özel günlerde de giyilmesi sebebiyle firmalar ihtiyaçlara karşılık verecek modeller üretme gereği duymuştur. Bu sezon özel günler için giyecek babet modeli arıyorsanız altın yaldızlı babetleri veya renkli parlak taşlarla süslenmiş modelleri satın alabilirsiniz.

Dantelin Asil Duruşu

Sıcak yaz günlerinde kapalı ayakkabılar ayaklarınızı yorar. Bu nedenle ayağınızda yokmuşcasına rahat hareket edebileceğiniz dantel babet modellerini deneyebilirsiniz. Örgü gibi duran dantel babet modelleri siyahtan pembeye birçok rengi bulunmaktadır.

2015-babet-modelleri5

Çiçek Bahçesi Gibi Babet Modelleri

Eskiyi çağrıştıran en güzel desen çiçek modelleridir. Bu sezonda çiçek desenleriyle süslenmiş babetlerle bir 80’ler partisine katılabilirsiniz. Ayrıca genç kızlar için canlı renklerde yapılmış çiçek desenli babet modelleri, içinizin ve yazın enerjisini ortaya çıkarmanın bir yolu olabilir. Koyu botlardan çiçekli babetlere geçerek yazı ilk müjdeleyen siz olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir