2015 İlkbahar Gömlek Modelleri

2015 İlkbahar Gömlek Modelleri

İlkbaharın gelmesi ile canlanan vitrinlerde rengârenk ve geniş desen yelpazesi ile harika gömlek modelleri göze çarpıyor. Özellikle hanımlar için hazırlanmış koleksiyonlardaki renkler ve desenler hanımlara ilkbaharı üzerlerinde taşınma şansı veriyor.

2015 İlkbaharın En Çok Göze Çarpan Gömlek Desenleri

2015 İlkbaharı için ünlü tasarımcılar ve modacılar tarafından hazırlanmış gömleklerde en belirgin özellik; çiçekler. Özellikle pastel fuşya, yeşil, mint ve gök mavisi tonlarda renklerin tercih edildiği çiçek desenli gömlekler sayesinde ortaya harika kombinler çıkarmak mümkün.

2015 ilkbahar gömleklerinde çiçek desenlerinin cazibesini puantiyeler, çizgiler ve ebruli renk geçişlerinin olduğu desenler takip ediyor. Sadece desen ve renk çeşitliliği ile yetinmeyip kumaş çeşitliliği de eklenmiş olan gömlek modellerinde en çok tercih edilen şifon gömlekler oluyor.

Desenli-Gömlek-Mango-2015-İlkbahar-Modelleri-755x1024

En Güzel Kombin, Artık Sizin

Tamamen farklı, renk geçişleriyle göz dolduran bu gömlek modellerini kullanarak kombinlerinizde fark yaratmak çok kolay. Pastel renk tonlarının hâkim olduğu gömlek modelleri ile kombinlenecek pantolon ve eteklerde; siyah, kahverengi ve beyaz gibi klasik renklerden uzak durmak gerekmektedir. Her mağazada rahatlıkla bulabileceğiniz klasik pantolon ve kalem etekleri de sarı, kırmızı, tozpembe gibi renklerden seçerek rengârenk gömlekleriniz ile harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.
Hangi Desen Hangi Renkle Eşleşmeli

2015 ilkbaharında yıllar sonra tekrar karşımıza çıkan puantiye desenleri sarı ve kırmızı renklerle buluştuklarında ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Puantiyeli gömleğinizi; gömleğinizin içinde geçen renkte bir pantolon veya kalem etek ile kombinledikten sonra ayakkabı ve aksesuarlarınızı sarı veya kırmızı renkte seçmelisiniz.

Çiçek desenli gömleklerin ise en sevdiği eş pastel tonlardaki pantolonlar. Yeşil ve fuşya tonlarının yer aldığı çiçekli gömlekler ile tozpembe tonlarda pantolonlar kombinlendiğinde ayakkabılarınızı ister spor ister klasik seçin; şık olmama seçeneğiniz hiç yok.

En kolay kombinlenen çizgili gömleklerde ise bu sezonun modelleri sizleri yine zorlamayacak. Her gün giydiğiniz bir pantolon ya da eteğin üzerine bu ilkbaharın çizgili gömlek koleksiyonundan seçim yaptığınızda pantolonunuzun havasının değiştiğine şahit olacaksınız.

Aksesuarlarda Tek Renk

2015 ilkbahar gömlekleri sayesinde tepeden tırnağa eksiksiz şık olmak mümkün. Canlı renk ve desenleri ile parlayan gömleklere düz renkte ayakkabılar ve takılar eşlik ettiğinde harika sonuçlar çıkıyor. Haliyle çok fazla yorulmadan ve çok para harcamadan istediğiniz şıklığa ulaşabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir