2015 İlkbahar Modası Kırmızı Etek Modelleri

2015 İlkbahar Modası Kırmızı Etek Modelleri       

Kırmızı, 2015 İlkbahar modasının en çok kullanılan renklerinden. Özellikle eteklerde tercih ediliyor.  Modeller ise çok çeşitli. Boyunuza, yaşınıza, stilinize uygun bir kırmızı etek mutlaka vardır.

Midi Etek

Sezonun en trend modeli. Midi etek; diz altında dört parmak uzunlukta oluyor genelde. Kırmızı, midi uzunlukta, kalem etek modeller çok revaçta.

2015-kirmizi-etek-modelleri

Mini Etek

Mini etek, sezonun en çok kullanılan modellerinden. Kırmızı ve dar bir etek ile modayı yakalayabilirsiniz.  Aynı zamanda, bele oturan kemerden itibaren bollaşan, doğal pileler oluşturan modellerde tercih edilebilir. Bu modelin, basenleri geniş göstereceği hesaba katılmalı, vücut yapısı dikkate alınarak tercih edilmeli.

Maksi Etek

  • Bohem tarzın yine çok görüldüğü 2015 İlkbahar modasında, ayak bileğine kadar uzanan kırmızı bir etek, tarzınızı ortaya koymanızı sağlayabilir.
  • Seçeceğiniz kırmızı etek, şifonlar ve dantellerle hareketlendirilmiş olabilir. Bu öğeler de, sezonun gözdelerinden.

Yırtmaçlı Etek

Genellikle ön tarafta ve bir bacağı ortaya çıkaran tarzda yırtmaçlar revaçta. Kırmızı ile birleşen bir yırtmaz, eteğinizi oldukça can alıcı bir hale getirebilir.

Balık Etek

Kırmızının belki de en çok yakıştığı bu model, sezonun trendlerinden. Bel ve basenden oturan, diz hizasına kadar dar, sonra yumuşak şekilde genişleyen bu kırmızı etek, doğru kombinlediğinde, davetler ve yemekler için çok şık bir kıyafet olabilir.

Tüm modellerin ortak özelliği ise; bu sezon yüksek belli kıyafetlerin moda olması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir