2015 İlkbahar Modası Mavi Açık Renk Jean Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Açık Renk Jean Modelleri

Kot pantolonlarla klasik ve ya spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Bahar aylarının gelmesiyle kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Mavi Jeans açık renk jeanleri beğeninize sunuyor. Şüphesiz ki açık renk jeanler çoğu kişinin yaşamını kolay hale getirdi.

Açık Renk Jeanler Nasıl Kullanılmalı?

Bahar aylarının yaklaşmasıyla raflardaki kalın kıyafetler yerlerini daha incelere bıraktı. Açık renk jean pantolonlar çoğu bayanın tercihi haline geldi. Ancak unutulmaması gereken konu, açık renk pantolonlar kusurları daha belirgin hale getiriyor.

10

Açık Renk Jeanler Nelerle Kombin Edilebilir?

İster dar kesim, ister bol kesim her zevke göre tercihler sunan Mavi Jeans’in ilk göze batan pantolonları açık renk olanlar. Açık renk kotlarınızı renkli bluzlar ve spor ayakkabılarla kullana bilirsiniz. Klasik bir görüntü yakalamak istiyorsanız, blazer ceketler ve topuklu ayakkabılarla istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Eğer minyon bir yapıya sahipseniz, dizinizden bollaşan pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla, olduğunuzdan daha uzun gözüke bilirsiniz. Göbek problemi yaşayan bayanlar, yüksek bel jeanleri tercih edebilir.

Yırtık jeanler bahar ayları trendleri arasında yerini aldı

Mavi Jeans her zevke göre seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Kış aylarında farklı renkte çoraplarla tercih edilen yırtık jeanler, bahar aylarında da bol bol kullanılacak. Sokak modasını yakalamak istiyorsanız, yırtık jean almakla başlaya bilirsiniz. Yırtık pantolonunuzun paçalarını katlayarak topukluyla giyebileceğiniz gibi, babetlerle de kullana bilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir