2015 İlkbahar Modası Mavi Çanta Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Çanta Modelleri

Çantalar kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir çünkü kıyafet kombini ancak şık bir çantayla tamamlanır. Mavi Jeans 2015 İlkbahar sezonunun başlamasıyla kadınlara sınırsız seçenekler sunuyor.

Kadın Demek Çanta Demek

Her alışverişe çıkıldığında en az bir adet çanta kesinlikle alınır ve hala vitrinlerde kalır gözler. Ne kadar büyük tercih edilse de bir türlü ihtiyacınızı karşılamaz. Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken konu, modayı takip ederken kendi tarzınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Büyük boy çantalar bu sezon popülaritesini korurken, küçük çantalar da kullanım yerine göre tercih ediliyor.

mavi_jeans_2009_trend_canta_populer

Çanta Seçimlerinizi Tarzınıza Göre Yapın

Mavi Jeans, bu sezon da her zevke uygun çantaları beğeninize sunuyor. Çanta seçerken kullanım yerini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer iş için çanta arıyorsanız, ilk dikkat etmeniz gereken, göz sayısının fazla olması ve dosyalarınızı sığdıra bileceğiniz büyüklüğe sahip olmasıdır. Sportif bir tarza sahipseniz daha salaş modellere yönelebilirsiniz.

Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken diğer konu ise, seçeceğiniz çantanın vücut yapınızla orantılı olmasıdır. Uzun boya sahipseniz büyük ve uzun askılı modeller seçebilirsiniz. Fakat minyon bir yapınız varsa seçeceğiniz çanta daha orta boy olmalıdır.

2015 İlkbahar Sezonunda Nasıl Çantalar Trend Olacak?

Bu sezon Tote çantalar günümüze tekrar dönüyor. Geometrik desenler de oldukça moda haline gelecek.  Aynı zamanda çapraz çantalar da sezonun favorileri arasında yerini alacak. Tabi ki püsküllü çantaları da ilkbahar aylarında bol bol karşınıza çıkacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir