2015 İlkbahar Modası Mavi Hırka Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Hırka Modelleri

Kışın en çok tercih edilen parçalarından biri olan hırkalar ilkbahar ayların da Mavi Jeans ile sizlerle buluşuyor. Son zamanlarda, özellikle uzun hırkalar çok trend olmaya başladı.  Bahar aylarında uzun ve salaş hırkalar modasını korumaya devam ediyor.

Salaş Hırkaları Kullanırken Püf Noktalar

Bahar aylarında t-shirtünüzün üstüne alıp çıkabileceğiniz salaş hırkalar, sizi olduğunuzdan daha kilolu veya kısa boylu gösterebilir.  Eğer boyunuz kısaysa ve salaş hırka kullanmayı seviyorsanız, yüksek bel tayt, kısa bluz ve hafif topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Eğer basen problemi yaşıyorsanız, tercih edeceğiniz dar bluz ve salaş hırkayla belinizin inceliğini ortaya çıkarırken, basenlerinizi gizleyebilirsiniz. Ayrıca tesettürlü bayanlar için uzun hırkalar şık ve kullanışlı olacaktır.

2012-Mavi-Jeans-Hırka-Modelleri-1

Hırka Ve Jean Uyumu Vazgeçilmez Olacak

Eğer jean bir şorta sahipseniz üstüne seçeceğiniz renkli hırkalar, hem bahar mevsimine uyum sağlayacak hem de sizin kurtarıcınız olacaktır. Streç  jeanlerle, hırkaların uyumu bahar mevsiminde yine göz kamaştıracak. Yanınıza alacağınız büyük çanta ve kullanacağınız takılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Mavi Jeansin Klasik Hırkaları

İş yerinize giderken sadece ceket tercih etmeniz gerekmez. Mavi jeansin 2015 bahar kataloğunda klasik hırkalarda yer almaktadır. Tercih edeceğiniz bol paça pantolon ve buti botlarla kombininizi tamamlaya bilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı yakalamak istiyorsanız dar kesim hırkalar tam size göre olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir