2015 İlkbahar Modası Mavi Koyu Renk Jean Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Koyu Renk Jean Modelleri

Yeni sezon kapımızı çalmaya başlamışken yeni trendleri haber vermeden olur mu hiç?  Şıklığın ve rahatlığın bir arada olduğu koyu renk jeanler, ilkbaharda da çok moda olacak gibi gözüküyor. Şüphesiz herkesin kurtarıcısı olan jean pantolonlar Mavi Jean’la buluşunca vazgeçilmez haline geliyor.

Koyu-Renk-Yeni-Kot-Ceket-Modelleri

Mavi Koyu Renk Jeanler Nelerle Kombin Edilir?

Mavi Jeans markasının her renk jeanleri mevcut olduğu gibi, koyu renk jeanleri de mevcuttur. Peki, koyu renk jeanleri nasıl kombinleyebilirsiniz.  Eğer koyu renk jeane sahipseniz, açık renk t-shirtler, triko hırkalar, spor ayakkabılarla gündüz şıklığını yakala bilirsiniz. Peki, Mavi Jeans koyu pantolonlar sadece gündüz mü giyilir? Kesinlikle hayır. Eğer jeaninizin üzerine ışıltılı gömlekler, ayakkabı olarak stiletto ya da buti botlar seçerseniz akşam şıklığına ulaşabilirsiniz. Eğer iş yerinize giderken koyu renk jean giymek istiyorsanız, üstüne blazer ceket seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Mavi Jeans Koyu Renk Pantolon Giyerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kesinlikle jean pantolonların rahatlığına diyecek yoktur. Fakat giyerken vücut şeklinize göre dikkat etmelisiniz. Öncelikle kendinizi tanımalı, kusurlarınızı fark etmelisiniz. Eğer kalın bacaklara ve ya basenlere sahipseniz, boru parça ve yüksek bel kotlar kusurlarınızı gizlemeye yardımcı olacaktır. Kısa boya sahipseniz, diz kapağınızdan aşağıya doğru genişleyen ve bileğinizden 2-3 parmak uzunlukta biten kotlar seçmelisiniz. Koyu renk kotlar hem sizi daha şık hem daha ince gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir