2015 İlkbahar Modası Mavi Renkli Pantolon Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Renkli Pantolon Modelleri

Şüphesiz ki her yaştan insanın vazgeçilmezi olan renkli jeanler 2015 yılının ilkbahar aylarında da çok moda olacak gibi gözüküyor. Havaların ısınmasıyla vitrinlere çıkmaya başlayan renkli pantolonlar da Mavi Jeans kaliteyi ve şıklığı sizlerin beğenisine sunuyor. Unutmayın renkli pantolon giymenin yaşı yoktur.

Renkli Pantolonum Var Ama Nasıl Kombinleyeceğim?

Birçoğunuzun dolabında renkli Mavi pantolonlar vardır ya da kombin konusunda sıkıntı yaşayacağınız için almaktan vazgeçmişsinizdir. Renkli pantolonlarla kombin yapmak gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değildir. Kırmızı pantolonunuzun üstüne siyah t-shirtler,  jean ceketler, uyumlu olacaktır. Eğer parlement mavisi pantolon giymeye karar verdiyseniz, altın sarısıyla kombini harika duracaktır. Özellikle gençlerin vazgeçilmezi olan pembe renk pantolonlar, pastel renk t-shirtlerle ilkbahara uyum sağlayacaktır. Sarı renk pantolon giymek istiyorsanız tonuna iyi karar vermelisiniz. Çok şık ya da rüküş olmak arasında ki ince çizgi sarının tonundan geçebilir.

renk-renk-mavi-jeans-bayan-kot-pantolon-modeli

Mavi Jeans Renkli Pantolonlarla Nasıl Ayakkabı Giyebilirim?

Renkli pantolonların altına giyilecek ayakkabılarda kafa karışıklığı yaratmaktadır. Aslında bu tamamen sizin giyim tarzınızla ilgilidir. Giydiğiniz pantolonun zıt renginde bi ayakkabı seçebilir ve ya ton sür ton yapabilirsiniz.

Vücudunuzu Tanımak Önemli

İlkbaharda da bileklerin üstünde biten renkli pantolonlar tercih edilecek. Fakat bacak boyunuz kısaysa ayakkabınızı seçerken bacak boyunuzu kesmemesine dikkat etmelisiniz. Aynı şekilde boyunuzu daha uzun göstermek için diz kapağından bollaşan pantolonlar seçebilirsiniz. İspanyol paça pantolon seçerken dikkat etmeniz gereken, paça boyunuzun yere sıfır olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir