2015 İlkbahar Modası Mavi Şort Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Şort Modelleri

İlkbahar-Yaz mevsimlerinde yerini alan şortlar Mavi Jeans’in modern kesimleriyle karşımıza çıkıyor. Şortların en büyük avantajı ise oldukça kolay kombinlene bilmesidir. Bu sezon düşük bel şortlar yerine yüksek belli şortlar trend haline geliyor.  Eğer şort kombini konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız yazımızı okumaya devam etmenizi öneririm.

Denim Şortlar Çok Moda

Önce ki sezonlarda olduğu gibi 2015 İlkbahar sezonunda da denim şortlar ön planda olacak. Denim şortlarınızı salaş hırkalar basic t-shirtlerle kullana bilirsiniz. Tercih edeceğiniz bilekte biten butiler çok uyumlu olacak. Ancak şort giyerken vücudunuzu iyi tanımalısınız. Eğer bacak boyunuz kısaysa denim şortlarınızın altına, bacak boyunuzu kesmeyecek ayakkabılar tercih edebilirsiniz.  Denim şortunuzu ceketlerle de kombinleye bilirsiniz. Seçeceğiniz çanta ise, orta boy olabilir.

mavijeans_jean-sort

Eski Pantolonlarınızı Değerlendirin

Yıllar önce severek aldığınız fakat eskidiği için giyemediğiniz kot pantolonlarınız varsa, artık atmak zorunda değilsiniz. Bildiğiniz gibi bu sezon yırtık kotlar, popülerliğini devam ettiriyor. Kullanacağınız bir kaç malzemeyle, modası geçmiş pantolonlarınızı trend haline getire bilmeniz mümkün. Size lazım olan tek şey makas ve eski bir pantolon. İstediğiniz gibi kesip süslemek sizin elinizde.

Şortlarla Nasıl Ayakkabılar Tercih Edilmeli?

Bayanların genelde sorun yaşadığı konu ayakkabılardır. Şortunuz ve ayakkabınızı doğru kombin yapmak çok kolay. Yırtık bir şortu, spor ayakkabılarla giyebileceğiniz gibi, topuklularla da tercih edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, vücudunuzu tanımaktan geçiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir