2015 İlkbahar Modası Mavi Streç Pantolon Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Streç Pantolon Modelleri

Streç pantolonlar çoğu kişinin yaşamını kolay hale getirdi. 2015 kış aylarında giyilmeye devam eden streç pantolonlar ilkbaharda da tercihler arasında olacak. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla vazgeçilmez olan Mavi Jeans streç kotlarda da iddiasını gözler önüne seriyor. Unutmayın güzel bacakları streç pantolonlar daha güzel göstermektedir.

Streç Pantolon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Streç pantolonlar, vücudunuzu olduğundan güzel gösterirken, kusurlarınızı da ortaya çıkara bilir. Arada ki farkı iyi kavramak lazım. Eğer zayıf ve uzun bacaklara sahipseniz, streç pantolonlar sizi daha güzel gösterecektir. Fakat kilo problemi yaşıyorsanız, kesinlikle streç kotlardan uzak durmalısınız. Vücudunuzu tamamen sardığı için kusurlarınızı göz önüne serecektir. Basen problemi olanlar, streç kotları uzun t-shirtlerle kombinleyerek giyebilirler. Eğer göbeğinizden şikâyetçiyseniz yüksek bel tercih etmelisiniz. Streç pantolonlar zor parçalardır ancak doğru kombinelerle şıklığı yakalaya bilirsiniz.

2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-2 Koyu-Renk-Yeni-Kot-Ceket-Modelleri

Streç Pantolonlar Nasıl Kullanılmalı Ve Nerelerde Giyilmeli?

Mavi Jeans’in kataloğunda yer verdi streç pantolonlar şıklığınızı tamamlamak için önemli bir parçadır. Ancak streç pantolonları seçerken iki kat fazla dikkatli olunması gerekir. Unutmayın modayı takip etmek güzeldir fakat kendi vücudunuzu tanımakta önemlidir. Streç pantolon, t-shirt, babet giyerek kahvaltıya gidile bileceği gibi, şık bluzlar ve topuklu ayakkabılar giyerek akşam yemeğine de çıkıla bilir. Modayı takip ederken kendi zevklerinizi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir