2015 İlkbahar Modası Mavi Tshirt Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mavi Tshirt Modelleri

Havaların ısınmasıyla t-shirtler raflarda yerlerini almaya başladı. Bahar aylarında şıklığınıza şıklık katmak için Mavi Jeans’in rengârenk t-shirtlerini tercih edebilirsiniz. Rahatlık ve şıklığın bir arada oldu t-shirtler her yaştan insanın dolabında yer almaktadır.

T-Shirtler Nasıl Kullanılmalı?

Tercih edeceğiniz t-shirt modeliyle gündüz şıklığı yakalana bileceği gibi, akşam gezmelerinede çıkılabilir. T-shirtünüzün üstüne denim ceket ve ya triko hırka giyerek modayı yakalaya bilirsiniz.

images Yanuk T Shirt in Light Blue

T-Shirt Ve Etek Uyumu

Bildiğiniz gibi yüksek bel etek trendi bahar aylarında da devam edecek. Yüksel bel eteğinizi, basic ve ya baskılı t-shirtlerle günlük hayatınızda kullana bilirsiniz. Bu şekilde hem rahat hem kadınsı bir görünüme ulaşa bilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi gideceğiniz yere göre yapmanız mümkün. Babet tercih ederek kahvaltıya, topuklu tercih ederek akşam yemeğine çıkabilirsiniz.

Jean Ve T-Shirt Kullanımı

Şüphesiz ki en çok kullanılan kombin tarzı jean ve t-shirtlerdir. Bahar aylarında rengârenk baskılı t-shirtlerinizi, ister yırtık jeanlerle, isterseniz streç  jeanlerle kullana bilirsiniz. Basic t-shirt ve düz bir jean giymişseniz, takı seçiminizi abartmanız gerçekten hoş bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Tercih edeceğiniz spor ayakkabılar şıklığınıza şıklık katacak. Tabi ki spor ayakkabı kullanmanız şart değil. T-shirt ve bileğinizde biten jean tercih etmişseniz, stiletto kullanmanız feminen bir havaya bürünmenizi sağlar.

Unutmayın,  Mavi Jeans T-shirtlerle şıklığı ve rahatlığı yakalamak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir