2015 İlkbahar Modası Mudo Şort Modelleri

Havaların ısınmasıyla hem sokaklarda hem vitrinlerde görülmeye başlanan şortların en kaliteli ve en şık modellerini görmek için Mudo mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Rahatlığı seven bayanların günlük hayatında tercih ettiği şortlar bu sezon hafif klasik kesimleri sayesinde iş yerlerinde de yerini almaya başladı. Rengârenk şortları, hemen her kombinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mudo’nun baskılı model kıyafetlerinin arasında şortlar da yer alıyor. Hemen hepsine aynı baskı kullanılan kıyafetlerin, şort kategorisinde de aynı tür yer alıyor. Karmaşık desenler, logolar bulunduran bu baskılı şortların, aynı desendeki bluzlarını da bulabilirsiniz.

Jean şortlar, her sezon olduğu gibi bu sezon da oldukça moda. Jean şortların Mudo’da midi boyları ve orta boyları bulunuyor. Midi olan türlerinde yırtık detayları yer alıyor. Kot kumaşın birçok rengini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Jean şortları spor kombinlerle kullanabilirsiniz.

 2014-yaz-bermuda-sort-modelleri-2

Sayısız modelde şort modelini vitrinlerinde sunan Mudo’da, tek renklerden oluşan midi şortlar bulabileceğiniz gibi desenli olan modeller de bulunabiliyor. Midi şortlarda renk olarak kırmızı, sarı ve beyaz tonları sıklıkla görülüyor. Desen olarak ise baharın temasını yansıtan çiçek desenleri bolca görülecek.

Şortların genel olarak kesimleri bol tarzda tercih edilmiş. Bol olmaları bakımından rahatlık vaat eden şortları yine aynı rahatlıktaki tişörtlerle, bluzlarla ve gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Serin bahar günlerinde uzun hırkalarla kombini tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı, aksesuar seçiminizi şortun genel tarzına uygun olarak tercih etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir