2015 İlkbahar Modası Mudo Tişört Modelleri

2015 İlkbahar Modası Mudo Tişört Modelleri

Tişörtler, hafif spor stillerin, bahar aylarındaki ve yaz dönemlerindeki vazgeçilmez parçalarındandır. Rahat olmalarıyla beraber birçok alt kıyafetle uyum içinde kullanılabilirler. Rengârenk tişörtler edinerek bile baharı geçirebilirsiniz. Eğer rahatınıza düşkünseniz; önceliğiniz tişörtlerden yana olmalıdır. Tişörtler genellikle kısa kol biçiminde ve hafif bol kesimlidir. Tam da bu nedenle oldukça rahattır. Son zamanlarda çeşitlenen ve renklenen tişörtlerin, artık birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir hale gelmiştir.

capture-20150521-091802

Mudo’nun bu sezon birçok modelinde sezona damgasını vuran baskı detayları, tişörtlerde görülebilir. Tişörtlerin birbirinden farklı kesimlerinde çeşit çeşit baskılar ve desenler bulunuyor. Kısa kollu, atlet biçimi ve göbeği açıkta bırakan kesimleri bulunuyor. Geometrik çizgiler içeren desenlerin üzerine el ve yazı baskıları bulunuyor. Bu baskıların başında da hello geliyor. Bu modeldeki tişörtler genellikle yine aynı baskılardaki şortlarıyla kombinlenebilir.

Mudo tişörtlerinde desen olarak genellikle çiçek ve meyve simgeleri hâkim. İri çiçekler ve küçük çiçeklerle hazırlanan desenlerin dışında irili ufaklı meyve simgeleriyle de hazırlanmış desenler bulunuyor. Bu desenli bluzların kısa kollu ve sıfır kollu olan modelleri bulunuyor. Bu tür tişörtleri, jean pantolon ve şortlarla, keten pantolon ve şortlarla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Mudo tişörtlerine hâkim olan bir diğer desen de klasik çizgiler. İnce çizgilerden oluşan desenler de genellikle mavi ve beyaz ikilisi ya da beyaz gri ikilisi kullanılmış. Çizgili tişörtler daha spor tarzda olduğundan bu giyim tarzına uygun biçimde kullanılabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir