2015 İlkbahar Modası Zara Etek Modelleri

2015 İlkbahar Modası Zara Etek Modelleri

Sıcak havaların gelmiş olmasıyla beraber bacakların özgürlüğünü ilan ettiği günlerde etekler de vitrinlerdeki yerini aldı. Birbirinden farklı onlarca çeşit eteğin yine onlarca renkle ve desenle hareketlendirildiği 2015 baharının kreasyonunu Zara da sevenlerine sundu. Üstelik bazı etek modellerinin bluz veya gömlek gibi takım ürünleri de bulunuyor. Klasik Zara severlerinin heyecanla beklediği bu kreasyon büyük ilgi uyandırdı.

capture-20150507-121616

Zara etek modellerinde siyah, lacivert, beyaz, turuncu, mavi gibi renkler bolca görülecek. Genellikle çan etek kesimi kreasyona hakimken; bunun dışında bol kesimli klasik kesim etekler de yer alıyor. Beli lastikli çan etekler kullanım bakımından bayanlara büyük kolaylık sağlıyor. Bol kesimli eteklerin kimileri önden düğmeli tasarlanarak hareketlendirilmiş. Bunun dışında bel kuşakları ve düğmeler eteklerde görülebilecek detaylardan bazıları. Renkler dışında hâkim olan desenlerse; çiçekler ve çizgiler. Kısa etekleri, yine kısa kollu gömlek, bluz ve tişörtlerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Kısa etek modellerinde her sezon moda olan kot etekler bu sezon da yerini koruyor.

Zara’nın uzun etek modellerinde tiril tiril kumaşlardan yırtmaçla hareketlendirilmiş modeller yer alıyor. Bunun dışında transparan, dantel desenli çan kesimli etekleri bulabilmeniz mümkün. Uzun etekleri bahar günlerinde sandalet ya da babet türü ayakkabılarla kombinleyerek kullanabilir ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Uzun etek modellerinde beyaz ve lacivert renkleri hâkimken; desenler pek görülmüyor. Uzun etekler için daha çok dar bluzlar ve tişörtler tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir