2015 İlkbahar Modası Zara Hırka Modelleri

2015 İlkbahar Modası Zara Hırka Modelleri

Bahar aylarında en önemli kıyafet parçalarından biri olan hırkaların, sezonun başlamasıyla beraber renklerle buluşması gerçekleşti. Çok şık ve zarif hırka modellerinin renklerle bezenmiş modellerini görmek için mutlaka Zara mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Bahar aylarının tutarsız havalarında yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken hırka modellerini bulabilmeniz çok kolay.

capture-20150503-140942

Zara’nın 2015 ilkbahar sezonu hırka modellerinde birçok rengi bir arada görmek mümkün. Üstelik birbirinden farklı onlarca çeşit hırka arasından kendinize uygun olanı bulmamanız imkânsız. Zara hırkalarında bu sezon siyah, kırmızı, sarı, turuncu, mavi tonları ve toprak tonlarını görebileceksiniz. Modellerde klasik kesimli düğmeli modeller, asimetrik kesimli önü kısa arkası uzun hırkalar ve diz hizasında uzun hırkalar görebilirsiniz. Uzun hırkaların uç kısımları püsküllerle hareketlendirilmiş olanları çok farklı ve şık görünüyor. Ayrıca hafif transparan olan asimetrik hırkalar da oldukça şık. Hırkaların birçoğunda cep detaylarına yer verilmiş ancak tamamen sade olan modeller bulmak da mümkün.

Hırkaları kombinlerken boylarına, modelin genel tarzına dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun hırkaların içine tercih edeceğiniz özellikle elbiseler ve etekler, hırkadan kısa olmalıdır. Bunun dışında uzun modelleri taytlarla ve pantolonlarla kullanabilirsiniz. Kısa klasik modelleri, genellikle iş kıyafetlerinizden gömleklerle, klasik pantolonlarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Bahar aylarında genellikle beyaz giyim ürünlerini tercih ederek bu renkli hırkaları da kombini tamamlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca ince ipek şallarla kombinin son dokunuşunu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir