2015 İlkbahar Modası Zara Şort Modelleri

2015 İlkbahar Modası Zara Şort Modelleri

Baharın gelmesi yazı müjdeliyor olduğundan olsa gerek şortlar da vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Bahar aylarında da uygun hava koşulları bulunduğunda rahatlıkla tercih edilebilecek şortlar, artık birçok bayanın günlük yaşantısında önemli bir yere sahip. Klasik kesimli şortlar sayesinde işe giderken bile şort giymek mümkün hale geldi. Zara’nın özellikle klasik tarzlara uygun şık şortlarını birçok tarzla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Zara’nın şort modellerinde hem sadece renklerden oluşan hem de desenli hazırlanmış modeller yer alıyor. Tek renkli şortlarda, tiril tiril keten kumaşlar, hafif deri ve kot kumaşları kullanılmış. Genellikle bol kesimli üretilen şortların kimileri etek tipinde oldukça bol tasarlanmış. Bunlar dışında yüksek belli kesimlerini de bulmanız mümkün. Desensiz şortlarda, düğme, püskül ve kemer detaylarına yer verilmiş. Ayrıca kimi modellerin paça kısımlarında dantel motifleri uygulanmış. Renk olarak ise beyaz, lacivert ve turuncu sıklıkla görülecek.

Desenli modellerde ise genellikle baharın kırlarını sembolize eden yaprak ve çiçek desenleriyle beraber etnik desenler kullanılmış. Desenli şort modelleri de tıpkı sade olanlar gibi bol kesimde hazırlanmıştır. Her türdeki şort modellerinin de farklı boyları bulunabilir.

Sade renklerdeki şort modellerini desenli üstlerle, desenli şortları da sade üstlerle tamamlayabilirsiniz. Kombin tamamlayıcı ürünleri seçerken kumaş cinsine odaklanabilirsiniz. Keten olanlara yine keten ya da şifon gömlekler, bluzlar kullanılabilirken; kot ve spor şortlarda penye tişörtler kullanmak daha doğru olacaktır.

capture-20150509-204649

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir