2015 İlkbahar Modası Zara Trençkot Modelleri

2015 İlkbahar Modası Zara Trençkot Modelleri

Bahar günlerinde üzerinize mont ve hırka almak konusunda arada kaldıysanız; size bu durumda en büyük yardımı trençkotlar yapacaktır. Ceket şıklığında, mont sıcaklığında baharın dengesiz hava şartlarında trençkotları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle yağmura karşı koruyucu etkisi olan trençkotları, birçok kıyafet tarzıyla kullanabilirsiniz.

1

Zara trençkot modellerinde birçok boydan seçeneğiniz var. İster kısa boyda ister diz hizasında ki modelleri kombininize göre tercih edebilirsiniz. Kısa trençkot modellerinde kolların bilek kısmında kemer detayları ve kullanışlı bel kemerleri kullanılarak; modele hareketlilik kazandırılmıştır. Kısa trençkot modellerinde genellikle modaya uygun olarak açık renk tonları kullanılmış. Ayrıca montun rengiyle zıt olarak düğme ve kemer tokaları koyu renklerde tercih edilmiştir. Uzun trençkot modellerinde ise genellikle koyu renk tonlarını görebilirsiniz. Uzun modeller üzerinde modeli hareketlendirecek herhangi bir detay kullanılmamıştır. Zara trençkot modelleri tek olumsuz durum yağmur karşı koruyucu şapka bulunmaması denebilir.

Trençkotları hemen her giyim tarzında kullanabilmeniz mümkün. Uyumlu bir giyim ürünü olan trençkotları etek, pantolon, elbise tercih edeceğini zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanmak için en uygun mevsimde olduğumuz düşünülürse vakit kaybetmeden kendinize bir trençkot edinmelisiniz. Ayrıca trençkotlarla, baharlık, yağmura karşı koruyucu çizme modellerini kullanabilirsiniz. Üzerine alacağınız şık, zarif ve renkli bir şalla da kombini hareketlendirebilir; trençkotların sadeliğini bahara uygun biçime getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir