2015 İlkbahar Modasının Trend Aksesuarları

2015 İlkbahar Modasının Trend Aksesuarları 

2015 ilkbahar aksesuar modası, 2014 yılının devamı olarak daha abartılı ve gösterişli takılar ile devam ediyor. Etnik esintiler taşıyan el yapımı bileklikler, geçen yıl başlayan bu yılda devamı gelen üçlü yüzükler, renkli şifon fularlar, hızmalar, iri saatler, renkli kalın camlı gözlük çerçeveleri kısaca abartılı her türlü aksesuar moda. Bahar aylarında, ısınan hava sıcaklıkları ile birlikte renkli aksesuarlarda içimizi ısıtacaktır.

Kolyeler

Etnik desenli kolyelerin yanı sıra deri kolyeler ve metaller, her türlü kolyeyi ilkbahar sezonunda görmekteyiz. Etnik desenli kolyelerde, el dokuması ve boncuk işlemeleri dikkat çekiyor. Tek tek takılabileceği gibi hepsi birlikte kullanarak daha gösterişli hale getirilebilir.

Bileklik

Bilekliklerde de abartılı üst üste takılmış metaller, deriler, örgüler görmekteyiz. Hatta güzel bir kombin oluşturularak hepsi birlikte takılabilir. Tek takılan bileziklerde, olabildiğince kalın abartılı modeller tercih edilmelidir.

capture-20150409-150650

 Yüzükler

Geçen yıl başlayan ve bu yılda modası devam eden her parmağa yüzük, hatta her parmağa birkaç yüzük, ilkbahar modasında değişik modeller eklenerek devam etmektedir. Bol yüzük modası, siyah, mavi, yeşil, mor, bordo, turuncu ve metalik renklerde kullanılan ojelerle elleri oldukça gösterişli hale getirecektir.

Saat

2015 ilkbaharında her zamankinden daha gösterişli iri saatler oldukça moda. Üst üste takılan metal, deri, örgü, taşlı bilekliklerin, arasına takılan bu hacimli saatler metal ya da deri kolçaklı olabilir.

Küpe

Renkli taşlar ile metallerin ağırlıkta olduğu küpelerde, hacimli ve sallantılı modeller dikkat çekiyor. Ayrıca küçük modellerde, bir kulağa takılan birden fazla küpe farklılık arayan bayanların tercihi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir