2015 İlkbaharının Trend Ayakkabı Modelleri

2015 İlkbaharının Trend Ayakkabı Modelleri

Bu yıl ayakkabı modasında çok çeşitlilik görüyoruz. Geçtiğimiz yılın modası stiletto ayakkabılar, platform topuklu ayakkabılar, babetler kısaca her model ayakkabı mevcut. Geçen yıllardan farklı olarak, ilginç topuklu ayakkabılar ve renk seçeneğinde çok fazla çeşit görmekteyiz.

Nude Ayakkabılar

Özellikle yaz mevsiminde giyilen, açık renk giysilerin altına tercih edilen nude ayakkabılar, bayanların bacak boyunu uzun gösterdiği için bu yılda çok kullanılacaktır.

1

Stiletto Ayakkabılar

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran stiletto ayakkabıların bu yıl arkası açık modelleri karşımıza çıkmaktadır. Parlak neon renkler ve metalik renkler sade elbiselerin altında göz alıcı duracaktır.

 2

Arkası Açık Ayakkabılar

İnce şeritler ile süslenmiş her tarafı açık ayakkabılar, sıcak ilkbahar ve yaz günlerinde şık bir tercih olacaktır. İnce, uçuşan elbiseler ile kullanılan bu ayakkabılar, bol çiçek desenlerinin moda olduğu 2015 ilkbaharında, giysiler ile bütünleşecektir. Yılın moda renkleri mavi, yeşil, sarı gibi canlı renklerde üretilen bu değişik ayakkabılar farklılığı seven bayanların tercihi olacaktır.

Babetler

Rahat ve sevimli bu ayakkabılara, bu yıl dantel, taşlı, simli ve arkası açık modelleri eklenecektir. Renk konusunda sınırsız seçenek bulunan babetler, yorucu günlerde en iyi dostunuz olacaktır.

Desenli Ayakkabılar

Çok fazla desenli giysinin kullanıldığı 2015 ilkbahar modasında, ayakkabıda kullanılan desen şaşırtıcı olmaz. Canlı renklerdeki çizgili, kareli, çiçekli ayakkabılar bu yıl oldukça moda. Sade ve tek renk kıyafetlerle kullanılan bu gösterişli ayakkabılar, eğer bulabilecek kadar şanslı iseniz kıyafetle aynı desen ve renkte olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir