2015 İlkbaharının Trend Renkleri

2015 İlkbaharının Trend Renkleri

Soğuk ve karanlık kış günleri artık bitmek üzere, baharın gelişi sokaklarda bir renk cümbüşü yarattı. 2015 ilkbaharının trend renkleri minimalist ve soft renkler olarak vitrinlerde yerini aldı. Bu sezon, mavinin her tonu yeşilin her tonu buz grisi, çilek tonlar ve şarap kırmızısını bol bol göreceğiz.

Mavi Tonları

Bu yıl ilkbahar yaz modasının vazgeçilmez parçası şifonlar, mavinin tonları ile daha bir alımlı olacaktır. Deniz mavisi, scuba mavisi, klasik mavi ve turkuaz tonlarından biri ile dikilmiş giysiler bayanları şık ve alımlı yapacaktır. Mavinin tonları günlük giyilen gömleklerde, keten pantolon ve şortlarda, kısa ve uzun eteklerde rahatlıkla kullanılabilir.

1

Yeşilin Tonları

Sezonun moda renkleri arasında yeşil de yerini aldı. İnce kumaşlardan yapılan desenli desensiz yeşiller elbiselerde eteklerde, gömleklerde ve pantolonlarda sıkça kullanılacaktır. İri çiçekli kumaşların moda olduğu ilkbahar modası renkli dantel giysilerin de yer aldığı bir sezon bizi bekliyor.

Mandalina turuncusu

İlkbahar ve yaz modasının en canlı renklerinden biri turuncu, elbiselerde, gömleklerde hatta ayakkabı ve çantalarda kullanılan mandalina turuncusu, sıra dışı gözükmenizi sağlayacaktır. Doğal görünümdeki saçlar ve turuncu tonlarında yapılan makyaj ile ilkbahar modasını takip edebilirsiniz.

Baştan aşağı Beyaz ve Lacivert

Bu yıl üzerinizdeki her giysinin, hatta ayakkabı ve çantanın aynı renk olması oldukça moda. Sıcak ayların vazgeçilmez rengi beyazı bu yıl tek başına ve oldukça fazla göreceğiz. Sıcak aylarda pek tercih edilmeyen lacivertte, bu ilkbahar ve yaz aylarında sık karşımıza çıkacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir