2015 İstanbul Desenli Kıyafetler

İstanbul, birçok filmin ana konusu, adına şiirler, romanlar, methiyeler düzülen bir şehirdir. İstanbullular, trafikten kalabalıktan illallah etmiş durumdayken İstanbul’u hiç görmeyenler ise ilk fırsatta gidip görmek, tecrübe edinmek isterler. Kalplerin başkenti olan bu şehir, son zamanlarda her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Bardaklarda, masa örtülerinde, koltuk ve puflarda hatta şimdi de elbiselerde!

Desenli ve penye cinsi kumaşlarda dikilmiş elbiseler, günlük hayat için pratiktir. Özellikle yaz aylarında bahar ile beraber kombinlerde renk, hareket kazanır. Desenli elbiseler, taze ve şık bir hava yansıtır. Ruhunuzu canlandırır. Genç bayanlar için sıklıkla tercih edilen desenli elbiseler, birçok çeşitte vitrinlerde yer alıyor.

13

İstanbul Aşkı Tekstile Yansıyor!

Tüm markaların her sezon koleksiyonlarında mutlaka yer verdikleri bu modeller, 2015 kış modasında da İstanbul desenli kıyafetler ile yer aldı. Şık, güzel, çekici ve birçok insanın içinde yatan İstanbul sevdasını yansıtan bu elbiseler yaz – kış gardolaplardan eksik olmayacak gibi görünüyor.

2015 kış modasına ayak uydurmak isteyen bayanlardansanız sizlerde birkaç tane İstanbul desenli elbise edinmelisiniz. Üstelik hemen her mağazada mini, şifon, boydan, önü kısa modellerine rastlamak mümkün! Tercihinizi hangisinden yana kullanacağınız size kalmış! Çiçekli ve çizgili klasik desenli elbiselerden sıkıldıysanız, İstanbul desenli elbiseler ile soğuk kış günlerinde bile içinizi ısıtacak, enerjinizi yansıtacak ve farkınızı ortaya koyacaksınız.

14

Maskülen bir tarza sahipseniz veya elbise giymekten hoşlanmıyorsanız ceket, gömlek, kazak gibi kıyafetlerde de İstanbul desenini bulabilirsiniz.

2015 kış modası İstanbul desenli kıyafetleri, farklı ve renkli aksesuarlar, parlak küpeler, büyük yüzükler ile kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise stiletto, bot veya spor ayakkabılar çok yakışacak, her ortamda fark edilmenizi sağlayacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir