2015 Kırmızı Abiye Modelleri

2015 Kırmızı Abiye Modelleri

Bu yıl mağazaların vitrinlerinde sıkça kırmızı renkli abiyelerin olduğu dikkatlerden kaçmadı. Kırmızının asaleti ve büyüsü, kadına kattığı cazibesi ve iddalı bir renk oluşu, sürekli moda renkler arasında kalmasına neden olmaktadır.

2015’de Kırmızı Abiye Nasıl Moda Olmuştur?

2015 senesinin retro tarzıyla bütünleşmesi ile birlikte abiye modasinin da bu akımdan etkilendiği görülmektedir. Kırmızı rengi 90’lı yıllarda da oldukça popülerdi. Günümüzde tercih edilen kırmızı abiye modelleri genellikle tafta veya saten kumaştan elde edilmektedir.

yeni-moda-2015-kirmizi-abiye-modelleri-gorselini-inceliylorsunuz

2015’in Kırmızı Abiye Modelleri Nelerdir?

Bu yıl kırmızı abiye sevenlerin tercihlerini genellikle balık modelden kullandıkları göze çarpmaktadır. Yerlere kadar uzanan etekleri ve vücuda tam oturması nedeniyle fazla dekolteye ve açıklığa ihtiyaç hissettirmez.

2015 Kısa Ve Kırmızı Abiye Modelleri Nelerdir?

Kısa abiyeler bazı kadınlar tarafından yemek, düğün, toplantı gibi özel günlerde sıkça tercih edilen modeller arasındadır. 2015 kırmızı abiye modasına kısa abiyeler uzun balık modellere oranla az da olsa dekolteye imkân tanımaktadır. Transparan tüller abiyeye ve onu giyecek olana cesaret kalmaktadır. Transparan tüller göğüs bölgesinde olduğu kadar, sırtta ve yanlarda vücudun gözükmesini sağlayan pencerelerle desteklenmektedir. Dekoltesi geniş bir alanda olabileceği gibi tek şerit veya kol boyunca dolaşan ve sırtı kaplayacak şekilde olabilmektedir.

Kırmızı Rengi Hangi Renklerle Kombin Olur?

Kırmızının her tonunun hayat bulduğu abiyeler genellikle siyah, dore ve lame renkleriyle kombinlenmektedir. Simli ya da pullu işlemeler abiyeye ışık katan başka bir alternatif olmakla beraber abiyeyi çok daha değişik bir havaya sokabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir