2015 Kış Modası Aksesuar Modelleri

Bayanların olmazsa olmazı aksesuarlar çeşitli tarzları ve modelleriyle sıkça kullanılmaktadır. Eldivenler, gözlükler, küpeler, kolyeler, yüzükler, broşlar, saatler ve bileklikler bu yılın modasına göre uygun bir şekilde kullanılacaktır. Bu yıl dikkat çeken halka büyük küpeler ve kelepçe kolyeler kalınlığı, uzunluğu ve iriliği ile dikkat çekecektir. Deri bileklikler kendine özgü evrenselliğini mükemmel şekilde sunmaktadır. Kürk detaylı parçaları deriyle birlikte kullanılması bilekliklere süper bir görünüm sunmaktadır. 2015 altın takı modelleri lüks altın ayrıntıları büyük ilgi görmektedir. Altın rengi kolyeler, ince taşlı altın yüzükler çokça kullanılacaktır. Uzun eldivenler de bayanların cazibesini ve zarifliğini vurgulamaktadır. Tekli küpeler de bu senenin trendleri arasındadır. Maskülen tarzı zincirler, tasmalar ve şapkalar tarzınıza tarz katacaksınız.

screenshot0

screenshot1

2015 Kış Modası Aksesuarların Kullanımı:

  • Yakayı dolduran iri taşlı ve çiçekli kolye modelleri iddialı görünmeyi seven bayanların tercihleri arasındadır.
  • Broşlarda bile yakanızı dolduran detaylar ortaya çıkacaktır. Büyük taşlı modeller, iri çiçek detayları göz dolduracaktır.
  • Tek küpe trendleri de moda haline gelmiştir. Uzun tüylü, iri ve küpeleri bayanlar şimdi tek tercih etmektedir.
  • Tasma şeklinde boğazı saran kolyeler şık abiyeler üstünde taşlı seçimi ile harikalar yaratacaksınız.
  • Bileklere takılan aksesuarlar bu kış altın renginde zincirler, püsküllü bileklikler, iri metal bileklikler gençlerin çokça kullandığı ince deri detaylar ya da zımbalı modeller sıklıkla kullanılacaktır.
  • Bu sezon gümüş yüzüklerin ön plana çıktığı ve hatta çiftlerin alyans modelleri de gümüşten yana olmaktadır. Geçen sene trend olan ancak düz modellerin daha çok kullanıldığı eklem yüzükler 2015’ te daha farklı şekillerde göreceksiniz. Kelebekli, kalpli, harfli yüzükler, sonsuzluk işaretli, zincirli yüzükler, birbirine zincirlenmiş iki yüzükler de parmağınızda hoş duracaktır. Özellikle siyah renk eklem yüzükleri bu yıl rovaşta olacaktır. Bu eklem yüzükler ojelerinize de parmağınıza ayrı bir hava katacaktır.
  • Sevdiğimiz aksesuarlardan ve günlük hayatta da çok sevdiğimiz saatleriniz; 2015 saat modasında da altın renklerin tekrar moda olduğunu göreceksiniz. Ayrıca renkli kayışlar da oldukça kullanılmaktadır.

screenshot2screenshot3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir