2015 Kış Modası Dar Paça Pantolon Modelleri

2015 Kış Modası Dar Paça Pantolon Modelleri

2015 kış modası oldukça farklı desenlerin ve modellerin toplandığı bir geniş kreasyon olma özelliği göstermektedir. Her ne kadar farklı renk ve model de ürünle karşınıza çıkacak da olsa eski ürünlere de sık sık yer vermiştir. Bunun nedeni kombinler yakalanacak olan şıklığın ortaya çıkarılmasıdır.

10

2015 Kış Modasında Dar Paça Pantolonların Kombinlenmesi

  • Dar paça pantolonlar her tarza uygun olarak kombinlenebilecektir. Siyah deri bir dar paça pantolonu kombinlemek için üzerinize beyaz bir bluz seçebilirsiniz. Bu bluzu pantolonun içerisine koyup özel bir davete katılmanız mümkündür. Ayrıca bu kombinde bilekte siyah bir bot kullanabileceksiniz.
  • Dar paça bir şalvar tarzı pantolonu kombinlemek için bir atlet seçebilirsiniz. Sonrasında kısa bir ceketle kombini tamamlamanız mümkündür. Bu kombinde atleti kemer altına koyup kemerinizi ve ayakkabınızı aynı seçmeniz önemlidir. Ayakkabıda yine bilek hizasından çok da yukarı olmayan bir bot olarak seçilebilir.
  • Dar paça kırmızı b,r pantolonu siyah bir gömlekle kombinlemeniz mümkündür. Gömleğin spor kesim olması kombinin spor kombin olacağı anlamına gelir. Bu kombini tamamlamak için postal tarzı bir botu pantolonun üzerinden giyebilirsiniz. Ayrıca bu kombinde gömleğipantolonun dışında tutmanız gerekecektir.
  • Dar paça bir kotu yine dar bir triko ile kombinlediğinizde yine spor bir kombin yaratabilirsiniz. Bu kombinde ayakkabı olarak spor bir çizme seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir