2015 Kış Modası Dar Paçası Jean Modelleri

Günlük hayat içerisinde jean pantolonlar özellikle gençler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok modeli sayesinde ister ofiste ister sokakta isterseniz evde giyebileceğiniz jeanler ile her an şık görünebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden jeanleri her mağazada geniş bir seçim yelpazesi ile bulabilirsiniz.

10

Vücut Tipinizin Jean’i Hangisi?

Dar Paça: Vücut hatlarını ön plana çıkaran dar paça pantolonlar, kıvrımlı hatlara sahip kadınlar için biçilmiş kaftan! Bunun yanı sıra erkeksi ve belirgin hattı olan kadınların stilini de tamamlamada dar paça pantolonlar sıklıkla ön plana çıkıyor.

Düz Paça: Düz paça pantolonlar bacak boyunu uzun gösterirken kalça kısmını da toplar. Bu özelliği nedeniyle de sıklıkla iş görüşmeleri ve resmi toplantılarda tercih ediliyor. Düz paça pantolonlar, kısa bacaklı ve minyon bayanlar için en doğru tercih olarak gösteriliyor.

İspanyol Paça: 70’lerden günümüze taşınan moda, İspanyol paça pantolonlar için kıvrımlı hatlara sahip olmanız gerekiyor. Omuz genişliği ile bir orantı sağlayan İspanyol paça pantolonlar, uzun bacaklı ve kıvrımlı hatlara sahip kadınlarda harika bir görünüm kazandırıyor.

Boru Paça: Jean pantolonlar vazgeçilmeziniz ise mutlaka dolabınızda olması gereken pantolondur. Her kesimden kadına yakışan bu pantolonlar, kalçayı toplarken her vücut tipine de hafif bir kıvrım kazandırıyor.

2015 Kış Modasının Gözdesi

Her sezonda dolaplardan eksik olmayan jean pantolonlar, 2015 kış modasında dar paça jean modelleri ile karşımıza çıkıyor. Dar paça jean modelleri her çeşit ayakkabı ile uyum kazanıyor. Üstelik farklı model ayakkabılar ile farklı havalara bürünüyor. Bu özelliği sayesinde de her tarza hitap ediyor. Ayrıca dar paça jean modelleri ile olduğunuzdan daha ince görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde ise daha uzun ve zayıf bir görünüm kazandırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir