2015 Kış Modası Dolce & Gabbana Etek Modelleri

2015 Kış Modası Dolce & Gabbana Etek Modelleri

Genel de yaz günlerin de tercih edilen etekleri opak çorap, çizme ve botlarla kış günlerinde de kullanabilirsiniz. Mini olsun uzun olsun her türlü etek boyunu kullanmak tamamen zevkinize ve seçimlerinize kalmış. Kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları olan kalın çoraplar ve çizmelerle soğuk kış günlerini sıcak ve şık geçirebilirsiniz.

ygs2

Dolce & Gabbana Kısa Etek Modelleri

Dolce & Gabbana her sezon olduğu gibi bu sezon da sizin için çok beğenilecek bir kreasyon hazırlamış. Her zevke hitap eden modelleri çok çeşitli kombinlerle kullanabilirsiniz. Örneğin; Dolce & Gabbana’nın payetli etek modelini tercih edecekseniz üzerine daha renksiz hareketsiz bir bluz, beyaz veya siyah bir gömlek giyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminiz de yine sade ve şık olmalıdır. Dolce & Gabbana’nın pileli ve çan kesim eteklerini bulabilirsiniz. Kısa etekler üzerine genel de bir pardösü, trençkot, uzun şık bir hırka giyebilirsiniz.

Dolce & Gabbana Uzun Etek Modelleri

Dolce & Gabbana’nın her zevke hitap eden kesim ve model de uzun eteklerini de bulmak mümkün. Genel de çiçek desenli leoparlı modeller olduğundan yine üzerine sade parçalar tarif etmelisiniz. Unutmayın ki çok hareket sizi şıklıktan uzaklaştırır ve sadece göz yorar bir hale gelir. Kalem etek formların da bir etek tercih ederseniz üzerine çok bol olmayan etekle uyumlu bir bluz tercih etmelisiniz. Ayakkabı olarak stiletto tercih edebilir ve üzerinize de uzun bir pardösü giyebilirsiniz. Dolce & Gabbana’yla her zaman muhteşem, göz alıcı yani şık görünebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir