2015 Kış Modası Ekose Desen Trendi

2015 Kış Modası Ekose Desen Trendi

Hemen hemen her sezon, farklı desenler trend olmakta ve kullanılan neredeyse tüm parçalarda bu desenden oluşmuş ürünler bulunmaktadır. Bu senenin trend deseni de ekose oldu. Uzun süredir kendisini saklamakta olan ekose desenler, yalnızca genç kız etekleri ile değil pek çok farklı şekilde sokaklarda yer alacaktır.

Ekose Desenli Montlar

Montlar, ekose deseninin en çok görüleceği ve de en çok yakışan parçasıdır. Bu montların kısa olmaması önemli bir ayrıntıdır. Kısa montlarda oluşan görüntü, kişileri olduğundan daha kalın göstermekte ve ortaya karelerden oluşma bir kare görüntüsü çıkmaktadır. Eğer ekose bir mont alacaksanız, belinizden en az 1,5 karış uzun olmasına özen gösterin. Kumaş olarak da kaliteli bir görünüme sahip olan zarif kumaşları tercih etmeye özen gösterin. Bir dönemin trendleri arasında yer alan kalın ekose montlar, şu zamanlarda kullanılmaması gereken modellerdir. Ayrıca; ekose montlar için yalnızca klasik modeller bulunmadığını, daha marjinal modelleri de tercih edebileceğinizi unutmayın.

ygs1

Ekose Etek Modası

Ekose etekler, her sezon kullanılabilen parçalardan olsa da 2015 kış modasında ayrı bir önemi var. Genellikle karşımıza ekose desenli mini etekler olarak çıkmakta. Pileli olması da ekosenin klasik görünümünü ortaya çıkarıyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken her tarafı pileli olmamasıdır. Bu model, genellikle küçük çocuklar için uygundur. Pileli etek tercih edecekseniz, yalnızca önden pileli olan modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller, vücudunuzun da daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

ygs0

Ekoseli Aksesuarlar

Ekose modası, aksesuarlara da yansımaktadır. Genellikle kırmızı ekose deseni kullanılsa da, mavi, yeşil, mor gibi farklı renkler de mevcuttur. Ekose desenli çantalar kullanmayı düşünürseniz, mutlaka büyük modelleri tercih etmelisiniz. Çantanın hatları ne kadar keskinse, model de o kadar öne çıkacak ve güzel duracaktır.

Ekose deseni, yalnızca çantalar ile sınırlı kalmamaktadır. Kolyelerde, küpelerde ve hatta yüzüklerde bile bulunmaktadır. Dikkat edin ve bu güzel deseni görünce, tüm parçalarda birden kullanarak, hoş olmayan bir görünüm sergilemeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir