2015 Kış Modası Gümüş Küpe Modelleri

Takı kullanmayı her kadın sever. Takılar evinizin perdeleri gibidir. Sıradan günlük bir kıyafet ile kullandığınız bir takı bir anda sizi star yapabilir yada tam tersi muhteşem bir kıyafet kullanılan takılar ile çok basit bir hale bürünebilir. Gümüş küpelerde sıklıkla günlük hayat içerisinde birçok modeliyle kullanılır. Çok geniş bir model ağına sahip olan 2015 kış modası gümüş küpe modelleri her zevke ve bütçeye hitap ediyor.

11

2015 Kış Modası Gümüş Küpe Modelleri

Birçok model arasında kararsız kalabilir veya zor beğenen biriyseniz gümüş küpe seçmekte zorlanabilirsiniz. Kıyafetlerinizi seçerken yaptığınız gibi takı seçerken de vücut tipinizi ön planda tutmalısınız. Çünkü takıları kıyafetinizi ve şıklığınızı tamamlaması için kullanırsınız. Bu nedenle takı seçimi son derece önemlidir, sadece modelini beğenerek karar vermemeniz gerekir.

2015 kış modası gümüş küpe modelleri arasından gümüş küpe tercih ederken yüz tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Yuvarlak yüz hatlarına sahip bayanlar küçük ve köşeli küpeleri tercih edebilirler. Kulaklarınızı beğenmiyorsanız gösterişli küpelerden uzak durmalısınız çünkü gösterişli ve büyük küpeler dikkatleri kulaklarınıza çekecektir. Abartılı küpeler yerine minik ama özgün küpeler sizin için ideal olacaktır. Yüz tipiniz uzun ise de sarkık küpelerden uzak durmalısınız. Kulaklarınıza ve yüzünüze dikkat çekmek istediğinizde uzun ve büyük küpeler tercih edebilirsiniz. Fakat büyük küpelerin çok büyük olmamasına özen gösterin. Aşırı büyük gümüş küpeler kalabalık bir görüntü oluşturacağı gibi ağırlığından dolayı kulak yırtılmasına ve ağrılara da sebep olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir