2015 Kış Modası Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükler, her geçen gün yeni bir tasarım ve modelleri ile vitrinlerde yerini alıyor. Şık ve gösterişli gümüş yüzükler, birçok bayan tarafından sıklıkla kullanılıyor. 2015 kış modası gümüş yüzük modelleri, tarzınıza göre sade veya modern, özel tasarım, gösterişli, taşlı veya taşsız modelleri tercih edebilirsiniz.

Birçok bayan günlük hayatında yüzük kullanmayı sever. Bayanların bakım konusunda en dikkat ettiği konu elleridir. Birçok bayan ellerinin şıklığını yüzüklerle tamamlar. Alyans gibi veya özel bir günde hediye edilmiş yüzükler bayanlar için özel bir anlam taşırken bayanlar göz kamaştırıcı altın veya gümüş yüzük modellerini de sıklıkla kullanırlar.

12

2015 Kış Modası Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükler hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği takılardır. 2015 kış modası gümüş yüzük modelleri bayanlar kadar çeşitli modeli bulunmasa da erkekler tarafından da zaman zaman kullanılmaktadır.

Gümüş takıların bakımına çok özen göstermek gerekmektedir. Gümüş yüzükler kullandıkça havadaki kükürt nedeniyle kararma yapabilir. İlk günkü parıltısını kaybeden gümüş takıları gümüşçülerde parlattırabileceğiniz gibi evde kendinizde yapabilirsiniz.

Gümüş Takı Nasıl Temizlenir?

Gümüş takıları temizlemek için iki yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem gümüş yüzüğünüzü saf alkolün içerisinde bir saat beklettin ve mutlaka alkol koyduğunuz kabın ağzının kapalı olduğuna dikkat edin. Marangozlarda bulabileceğiniz testere talaşının üzerine koyup kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra kuru bir bezle parlatabilirsiniz.

İkinci yöntem ise evde bulunan malzemeler ile yapabileceğiniz bir yöntem. Limon suyuyla ovduğunuz gümüş yüzüğü sıcak suyla yıkayın. Daha sonra güderi yani hafif, yumuşak ve emme özelliğine sahip bir deri çeşidiyle parlatın. Daha fazla parlamasını istiyorsanız karbonat ve marketlerde bulabileceğiniz gümüş parlatıcılarını da kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir