2015 Kış Modası Günlük Kombin Önerileri

Her kadının dolabında büyük bir yer kaplayan elbiseler, 2015 kış modası günlük elbise kombinlerinin de vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Elbiseler her sezon spordan abiyeye kadar birçok tarzda karşımıza çıkıyor. Kazak, t-şört, pantolon gibi giysileri kombinlemek gerçekten zor iştir. Fakat tek parça elbiseler kombin açısından kolaylık sağlar. Sade bir makyaj, tek renk bir elbise ve uygun ayakkabı ile tarz bir görünüme kolayca sahip olabilirsiniz.

Yaz aylarında genellikle beyaz ve canlı renk elbiseler tercih edilir. 2015 kış modasında da kış aylarına özgü koyu renkler hakim. Her keseye uygun bulabileceğiniz bu elbiseleri her mağazada kolaylıkla bulabilirsiniz.

dhdh

Günlük Elbise Nasıl Seçilir?

Tüm bayanlar gece davetlerine en şık elbisemizle katılmak için çabalar. Gerek ofis içinde gerek günlük işlerimizi yürütürken rahatlık şıklığın bir adım önüne geçebilir. Bu nedenle günlük kıyafetlerimizde tercihimizi elbiseden çok pantolon tarzı hareket özgürlüğümüzü kısıtlamayan tarzlardan yana kullanabilirsiniz. Fakat elbise ile de hem şık hem rahat olmak mümkün.

Son zamanlarda sıklıkla rastladığımız taytlar, kışlık elbiselerin altında da son derece trend bir görünüm oluşturuyor. Çok sık görmesek de 2015 kış modası günlük elbise kombinlerinde dar pantolonların üzerine giyilen elbiselerde görmek mümkün. Kalın çoraplar da kış aylarında elbiseler için bir diğer tercih oluşturuyor. Özellikle farklı desenlerde olan çoraplar, düz renk elbiselerin altında tarz bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir