2015 Kış Modası İş Yemeğine Gidilebilecek Kombin Önerileri  

İşe giderken ne giyeceğiniz nasıl kombinleyeceğinizi bilemezken bunu üzerine birde iş yemekleri eklenmektedir. Zarif ve ciddi görünmek istediğiniz iş yemeğinde her kadının olduğu gibi siyah ilk tercih olacaktır. Her zaman her şeye uyum sağlayan, zayıf gösteren siyah rengi kurtarıcınızdır. İş yemeklerinde biraz ciddi ve şık olunmalıdır. Rahatlığınızı da unutmayın, şık da olsa rahat olmayan bir kıyafette odaklanmanız da güç olacaktır. Öğlen olan iş yemeğinde pantolon ve ceket kombini daha rahat olup, akşamki iş yemeklerinde de şık bir kalem etek üzerine bluz ve ince topuk stilettolarınızla gayet iddialı ve güzel görüneceksiniz. Elbiseler de akşam yemeği konsepti için sizi elegan gösterecektir. Saçlarınız da önemlidir. İş yemeğinde fazla abartı ve gösterişli olmamaya özen göstermelisiniz. Sıkı olmayan topuzlar iş yemeğine giderken kullanacağınız saç yapımı olabilmektedir. Doğal görünüm istiyorsanız da şekillendiricilerle yapacağınız dalgalar iş yemeğinde sizi doğal bir görünüme bürüyecektir. Makyajınız da gayet hafif ve doğal olmalıdır. şeftali tonlarını ve kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayakkabılar da önemlidir, kapalı ayakkabılar tercihiniz olmalıdır.

simetrik-etek0 simetrik-etek1

İş Yemeğine Giyilebilecek Kombinler:

  • Bordo bir elbise, ince topuk botunuz, siyah şık bir çanta ve siyah metal kayışlı saatle iş yemeğine rahatlıkla gidebilirsiniz.
  • Beyaz gömlek, gri kumaş pantolon üzerinize koyu gri ya da siyah ceket pantolon ceket takım da olabilir. Gri çanta ve pullu gümüş gri platform ayakkabınızla gayet ciddi bir iş yemeğinde olup, şık olacaksınız.
  • Siyah dantel detaylı kalem eteğiniz üzerine ipek bir kumaştan pudra bir gömlek, tek düğmeli şık bir siyah ceket ve siyah ince topuk açık ayakkabı ile beraberinde gri ve pudra tonlarda olan makyajınızla iddialı ve kendinden emin bir kombininiz olacaktır.
  • Siyah mini bir elbise, belinde leopar desenli bel kemeri, dev tüyü renginde ve elbise boyunda bir kabanınız,  aynı renk tonunda stiletto ayakkabılarınız ile ve büyük şık çantanızla beraber leopar kayışlı şık bir saat sizi harika bir görünüm içine sokacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir