2015 Kış Modası İş Yerinde Giyilebilecek Etek Önerileri

2015 Kış Modası İş Yerinde Giyilebilecek Etek Önerileri

İş yerinde rahatlık amacıyla çoğunlukla pantolon tercih edilir ama eteğin de hatırı sayılır bir kullanımı var elbette. Etekleri doğru kullanırsanız hiçbir rahatsızlık hissetmeden tercih edebilirsiniz. Kış aylarında yaz aylarında olduğu gibi cıvıl cıvıl mini etekler, rengârenk desenler bulmak biraz zor ama her şeyi renklendirmek sizin elinizde.

11

İş yerinizde uzun etekler biraz daha rahatlık verebilir. Bu nedenle ilk tercihlerinizi midi boy kalem eteklerden yana kullanabilirsiniz. Bu etekleri kombinlemek daha kolaydır. Üzerine keten gömlek ya da şifon bluz kullanabilirsiniz. Kombinini tamamlamak için bir ceket yeterli olacaktır. Yine midi boy kloş eteklerden de kullanabilirsiniz. Keten ya da deri olanlarını bulmak mümkün. Keten kloş etekleri ince trikolarla kombinleyebilirsiniz. Bunların dışında normal boylarda etekler kullanıp; klasik gömlekler ve şifon bluzlarla kombinlemeniz mümkündür. Deri etek kullanacaksanız daha temkinli olmalısınız çünkü deri çok yönlü bir malzemedir. Spor giyime kaçmamak için üzerine mutlaka şık, şifon gömlek ya da bluzlar tercih etmelisiniz.

Kış aylarında iş yerine etek tercih ederken ayakkabı ve dış giyim ürünlerini de doğru seçmeniz çok önemli. Midi bir kalem etekle ya da midi bir kloş etekle çizme tercih edemezsiniz. En uygunu bootieler olacaktır. Ayrıca klasik bir giyim tarzı olacağından mont konusunda dikkatli olunmalı. Kürk, kaşe ya da keten olanlar kullanılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir