2015 Kış Modası Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri

Evlilik çağına gelmiş birçok genç kız için en önemli ayrıntı düğünüdür. Hayallerindeki düğün ve gelinlik ile dünya evine girmek isteyen genç kızlar uzun araştırmalar yapar. Bu araştırmalar sonunda hayalindeki gelinliğe kavuşan genç kızlar, çocukken gördükleri o gelinliğin içerisindeki kendileri ile ilgili çok farklı duygular yaşarlar.

10

Herkesin hayatında en önemli gün ve dönüm noktası olan evlilik, yıllar sonra bile fotoğraflarla hoş bir anı olarak sık sık hatırlanır. Bayanlar ise hayatlarında bir kere giydikleri gelinliklerine kilitli sandıklarda tutarak ara sıra anı tazelemek için gün ışığına çıkarır.

2015 gelinleri bu konuda hem çok şanslı hem çok kararsızlar. Çünkü birbirinden güzel, farklı, özgün gelinlik modelleri gözleri büyülüyor.

2015 Kış Modası Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri

Düğün gününüzde 2015 kış modası kabarık etek gelinlik modelleri ile prensesler kadar güzel olabilirsiniz.

11

Düğününüzde bir prenses gibi salınmak, gözleri kamaştırmak istiyorsanız 2015 kış modasının kabarık etekli gelinlik modelleri tam size göre! Modası asla geçmeyen, tüm moda evlerinde bulabileceğiniz, kumaş kalitesinden dekolte detayına, taşlı modellerden Fransız güpürlü olanlarına kadar birçok çeşidini bulabileceğiniz kabarık gelinlikler neredeyse tüm vücut tiplerine uygun. Fakat fazla kilolarınızdan şikâyetçiyseniz oldukça kabarık olan bu modeller olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Büyük göğüslere sahipseniz ve dikkati göğüslerinize çekmek istemiyorsanız straplez modellerden kaçınmalısınız. Eğer hazır kabarık gelinlik modellerini beğenmediyseniz veya kararsız kalıyorsanız birkaç modeli inceleyerek kiminin aksesuarını kiminin askılarını kullanarak kendinize özel bir gelinlik diktirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir