2015 Kış Modası Mont Modelleri

2015 kış mont modellerinde deriden kadifeye, spor kesimden klasik kesime kadar bu yılın bay ve bayan mont modelleri çok etkileyici olacaktır. Kürk detayların yün detayların geçeceği sıcacık bir kış olacaktır. Kapüşon kısmında kullanılan kürk detayı sizi şık ve havalı bir görünüme girmenize yardımcı olacaktır. Uzun, vücuda oturan, dar kabanlar, kısa kabanlar, pastel renkler ya da kırmızı, sarı ve mavi gibi canlı renkler bu yeni yılda bir hayli göreceksiniz. Bu yıl bir de pelerin tarzı montları çok göreceksiniz. Şişme montlar da diğer modellere nazaran sıklıkla tercih edilecektir. Spor ağırlıklı bu şişme montları bu kombinlerde ideal bir seçim olacaktır. Erkeklerde de modern çizgilerin ve klasik çizgilerin buluştuğu bir yıl olacaktır.

simetrik-etek0

simetrik-etek1

Bayanlarda Kış Modası Mont Kombinleri:

  • Kaşe siyah iri düğme detaylı ve belden bağlamalı kalça hizasında bir kabanla ister dar paça giyin ister İspanyol paça topuklu çizme ya da botlarınızla asil duracaksınız.
  • Taba rengi yakası kürk detaylı kalçanın biraz altında olan kabanınızı kalın ve uzun topuk kahverengi botlarınızla ve krem rengi eldivenlerinizle şık ve fenomen bir kadın olacaksınız.
  • Dışı kot detaylı içi yünlü olan kot kabanlarda sizin özgür ruhunuzu yansıtacaktır.
  • Kırmızı, lacivert açıkçası bütün renklerin hâkim olduğu şişme montları Jean kotlarla, bot ya da çizmelerle kombinlemek mümkündür.
  • Pelerin kabanlar da pencere detaylı kolları olan aşağı doğru genişleyen bu modelleri taytlarla kombinleyebilirsiniz.  Eldiven kolları tamamen kapsamadığı için çok yakışacaktır.
  • Kırmızı renkte kısa kapüşonlu ve fildişi denilen düğmeli ve fermuarlı modellerde sizi bohem tarzında gösterecektir.
  • Lacivert dize kadar uzun olan ve iki tarafı da düğme detaylı olan kabanları da dize kadar olan elbiselerle tercih edebilirsiniz. Aynı boyda olduğunda sizi şık ve özgün kılacaktır. Ayağınızda da kalın topuk şık botlarınızla harika olacaksınız.

Erkelerde Kış Modası Mont Kombinleri:

  • Gri, siyah, taba, lacivert renklerin kullanılacağı erkek kabanlarında da şık ve tarz bir duruş sergileyeceksiniz.
  • Uzun ya da kısa modellerin yanı sıra yan fermuar detaylı kürk detaylı montlarda erkeklerde sıklıkla kullanılacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir