2015 Kış Modası Mudo Elbise Modelleri

2015 Kış Modası Mudo Elbise Modelleri

Elbiseler yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında en sık tercih edilen ve tek parça oldukları için rahatlıkla kombinebilen kıyafet çeşitlerindendir Mudo’nun 2015 kreasyonundaki harika elbiselerini görmek için mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Hemen her zevke uygun olarak tasarlanmış bu elbiseleri yalnızca ayakkabı ve bir kabanla bile kombinleyebilirisniz. Aksesuarsız elbiselerde ise aksesuar seçimi bakımından tamamen özgürsünüz.

Sade Elbise Modelleri

Tek renklerden oluşan sade elbiselerin farklı kesimleri Mudo vitrinlerinde yerini aldı. Bol kesim ya da kloş elbiseler ile Mudo kalitesinde sade ve şık olabilirsiniz. Tek renk elbiseleri çizmeler ile kombinleyerek fazla çaba göstermeden güne hazır olabilirsiniz.

ygs1

Desenli Elbise Modelleri

Birbirinden renkli ve farklı desenleri ile Mudo’nun desenli elbiseleri, günlük hayatın rutinine renk katmak için çok ideal parçalardan. Fabric desenler, leoparvari desenler ve klasik geometrik desenler en sık görebileceğiniz desenlerden. Kış aylarına uygun bu desenleri, çizmeler ya da kısa botlarla kombinleyebilirsiniz. Soğuk günlerde üzerinize alacağınız sade bir şal ile desenleri kırabilir ve bir tarz yakalayabilirsiniz.

ygs2

Detaylarla Süslü Elbiseler

Fermuarlar, deriler, parıltılar, yaka detayları ve işlemeli süslemeler. Tamamı elbiselere hareketlilik kazandıran, modaya uygun ve farklı bir hava katan süslemeler. Detaylara göre elbiseleri kombinlemek size kolay gelebilir. Detayların rengi size ayakkabı seçiminde yardımcı olacaktır. Değişik kalıplarda ve farklı süslemelere sahip elbiseleri gece davetlerinde de tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir