2015 Kış Modası Pantolon Askılı Kombinler

Pantolon askıları, moda dünyasında çok sık rastlanmasa da aksesuar olarak yaz aylarında karşımıza çıkıyor. Özellikle tulumların tekrar vitrinlerde yer almasının ardından pantolon askıları da sıklıkla kullanılmaya başladı. Pantolon askılarını çoğunlukla maskülen tarza sahip bayanların üzerinde görmek mümkün.

Gerek t-şört gerekse gömlekle rahatlıkla kombinlenebilecek gibi duran pantolon askıları, aslında doğru kombinlenemediğinde iğreti durabiliyor. Bu nedenle doğru parçalarla bir araya getirmek gerekiyor.

Pantolon askısı kullandığınızda dikkat etmeniz gereken nokta öncelikle ne çok bol bırakmanız ne de çok sıkmanız… Askıyı çok sıktığınızda pantolonu yukarı çeker ve bu da pantolonun ağ bölgesinde istenmeyen bir görüntüye sebep verir. Bazen de yanlış kombinlenen askılar pantolonun havasını bozarak pantolon üstünüze büyükmüş ve askıyla tutturmuşsunuz gibi görünüm olabilir.

adscac cc

2015 Kış Modasında Pantolon Askıları

Yazları aksesuar olarak tercih edilen pantolon askıları, 2015 kış modasında pantolon askılı kombinler görmek mümkün. Kış aylarında pantolon askılarını en rahat jean pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Kışlık kazak ve ceketlerin içerisine giydiğiniz gömlekler ile kalın, renkli bir pantolon askısı ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Fakat yanlış parçalarla kombinlediğinizde taktığınız askı üzerinizde kaybolacak ve istediğiniz maskülen tarz etkisini yansıtmayacaktır.

Pantolon askıları maskülen tarzın aksesuarı olduğu için, yüksek bel pantolon veya bol paça jeanler ile kombinlenebilir, aksesuar olarak ise papyon tercih edebilirsiniz. Feminen bir duruş isteyen bayanlar ise pantolon askılarını etek ve beyaz gömlek ile bir arada kullanabilir.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir