2015 Kış Modası Peluş Çizme Modelleri

2015 Kış Modası Peluş Çizme Modelleri

Peluş çizmeler sıcak tutmalarıyla bilinen, bir o kadar da sevimli çizmelerdir. Komik görünmemek adına doğru kullanmak çok önemli. Farklı modelleri, doğru kombinlerle birleştirmek büyük başarı içerir. Biraz kaba bir görünüme sahip olan peluş çizmeleri zarif hale getirmek tamamen sizin elinizde.

ygs0

Peluş çizmeler genellikle topuksuzdur çünkü yapı olarak günlük kullanıma daha uygundur. Uzun modellerden çok daha kısa modelleri bulunur. 2015 kış sezonunda kendilerini yine çok sık görebileceksiniz. Çünkü bu sezonda moda olan ayakkabı türlerinden bir tanesi. Peluş çizmelerin tamamı peluş olanları ya da peluşun detay olarak kullanıldığı türleri bulunuyor. Eğer tamamı peluş olan modeller çok abartı derseniz; sadece bilek bölgesinde peluş kullanılmış olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki tamamı peluş olan çizmelerde diğerlerine göre daha zarif bir peluş türü kullanılmaktadır. Bu tür çizmelerin birçok rengini bulmanız mümkün.

Peluş çizmeler günlük kullanıma daha uygundur evet bu kesinlikle özel zamanlarda kullanılmayacağı anlamına gelmez. Bu tür zamanlar için daha zarif ve topuklu olarak tasarlanmış peluş çizmeleri tercih edebilirsiniz.

Alt kısmı parlak deri ya da rugandan, üst kısmı ise peluştan tasarlanmış çizmeler; kış aylarında davetler, toplantılar ve günlük iş giyiminde kombinlemek için çok uygunlar. Minik kemer gibi detaylarla peluşun hafifletildiği modelleri de görebilirsiniz. Topuklu peluş çizmeleri, mini klasik eteklerle, zarif taytlarla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir