2015 Kış Modası Pileli Etek Modelleri

2015 Kış Modası Pileli Etek Modelleri

Etek ile yapılan kombinler, bayanların günlük hayatta sıklıkla tercih ettikleri kombinlerden biridir. İster yaz aylarında olsun, ister kış aylarında olsun bu etekler ile yapılan kombinler ile zarif bir görünüm yakalanabilmektedir. 2015 kış modasında da pileli etekler kendini göstermektedir. Uyumlu olarak yapacağınız hoş kombinler ile kışın ışıldayan bir şıklığa kavuşabilirsiniz.

 

soru1

2015 Kış Modası Pileli Etek Modelleri Nelerdir?

  • Kısa pileli etek modelleri, etek modelleri arasında en çok tercih edilen etek modellerinden biridir.
  • Deri pileli etek modeller, genellikle kısa bir etek olarak tasarlanmış etek modelidir.
  • Uzun pileli etek modelleri, daha çok tesettürlü bayanların kullandığı etek modelidir.

2015 Kış Modası Pileli Etek Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılabilir?

  • Kısa pileli etek modelleri ile kombin yapmak isterseniz, birçok farklı ve güzel şekilde kombin yapmanız mümkündür. Seçeceğiniz kısa ekose desenli ve pileli bir etek ile kış ayları için uygun bir kombin yapabilirsiniz. Eteğin üzerine dar bir badi ve uzun ince bir ceket giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yalnız kış günlerinde pileli etek ile yapılacak olan kombinler de opak çorap kullanmanız gerekecektir. Ayakkabı seçimi ise kısa topuklu botlardan yana olursa çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.
  • Pileli etek modellerinde en sık kullanılan modellerinden biri olan, deri etekler ile kış aylarına uygun bir kombin yapabilirsiniz. Deri pileli eteğin üstüne giyeceğiniz kolları deri bir ceket ile kombin yapmaya başlayabilirsiniz. Kış soğuğundan korunmak için siyah opak çorap giymelisiniz. Deri eteğin altına en uygun ayakkabı seçimi, uzun deri çizmelerdir. Deri bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.
  • Tesettürlü bayanlar tarafından oldukça sık, uzun pileli etek kombinleri yapılmaktadır. Eteğin üstüne şık bir gömlek ve üzerine kısa bir ceket giyecek kombin yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir