2015 Kış Modası Romantik Buluşma için Siyah Ayakkabı Modelleri

2015 Kış Modası Romantik Buluşma için Siyah Ayakkabı Modelleri

Siyah ayakkabılar hemen her kombinle kullanılabilecek, geniş kapsamlı bir kullanım alanı olan ayakkabılardır. Kış aylarında siyah ayakkabılarda sıklıkla çizmeler, bootieler ve botlar görülüyor. Bu ayakkabı çeşitleri, pantolonlarla, eteklerle, taytlarla, elbiselerle kullanmaya uygundur. Tercih ettiğiniz siyah ayakkabı modeline uygun olan bir dış giyim kıyafeti tercih etmelisiniz.

ygs0

2015 kışında ayakkabılarda genellikle süet malzeme kullanılmış ama deri olanlarını görmek de mümkündür. Bu sezon siyah ayakkabılarda; altın sarısı parlak detaylar, kemerler, tokalar, zımbalar gibi detaylar dikkat çekiyor. Ayrıca son zamanlarda moda olan çorap çizmeleri de kullanabilirsiniz ama bunun için kıyafet tercihinizin mini elbiseler ya da mini eteklerden yana olmalıdır.

Gündelik mekânda randevunuz varsa; botlar ya da bootieler sizin için en uygunudur. Gündelik kombinlerde kalın topuklar tercih edebilirsiniz ama şık mekânlarda ince topuklu zarif ayakkabılar daha uygun olacaktır. Sadece siyah mini bir elbise ile topuklu siyah bir çizme harika bir kombin olabilir. Ayakkabılarınızda metalik, altın sarısı gibi detaylar bulunuyorsa; aksesuar tercihinizi buna göre yapmalısınız. Siyah ayakkabılarla kullanacağınız çorap türü de önemlidir ama bu kombinin bütününü de ilgilendirir. Opak çoraplar kış günlerinde daha çok tercih edilen türlerdendir. Siyah ayakkabılarla, siyah dış giyim parçalarını kombinleyebilirsiniz. Aksesuar olarak renkli bir şal ya da fular kullanabilirsiniz. Çanta konusunda unutmamanız gereken; ayakkabı malzemesi ile aynı malzemeden olmasıdır. Ayrıca ayakkabıda metal rengi detay varsa çantada da metal rengi detay olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir